Loading...

Mobile Menu

Fototapeta na ścianie w łazience – stosowane materiały oraz motywy graficzne

by admin, 25 lutego 2019
Fototapeta w łazience nie budzi obecnie żadnego zdziwienia. Producenci wielkoformatowych wydruków już od kilku lat wykorzystują bezpieczne dla materiały, które są odporne na wilgoć i nie tracą nasycenia kolorystycznego, przez co potrafią przetrwać w łazience na długi czas.

Fototapety to ciekawy pomysł na dekorację, również w łazience. Jednakże przy zakupie fototapety do łazienek powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, aby była wytrzymała na specyficzne warunki panujące w tym pomieszczeniu sprawdź ofertę na dostępna pod adresem zapoznaj się z ofertą na stronie . Producenci proponują fototapety winylowe bądź pokryte cienką warstwą laminatu, jakim nie szkodzi wilgoć oraz gorąca para, a ponadto mogą być delikatnie przecierane bez obawy o o to, że się zniszczą. Poza specjalnymi tworzywami, fototapety na ścianę do łazienki wyróżniają się także specyficznymi motywami graficznymi. Przeważnie do łazienki poleca się subtelne wzory, które sprzyjają relaksowi – głównie są to bambusy, kamienie, kwiaty bądź pozostałe motywy w delikatnych kolorach, które nierzadko są dopełniane soczystą zielenią warto sprawdzić na polecam sprawdzić ofertę na i sprawdź ofertę na . Odpowiednio wybrana fototapeta w jasnych tonach może także optycznie powiększyć niewielką łazienkę – stworzyć wrażenie kilku dodatkowych metrów kwadratowych za sprawą przestrzennego motywu.
elegancka pościel

Autor: Amy Aletheia Cahill
Źródło: http://www.flickr.com

lampy

Autor: [Duncan]
Źródło: http://www.flickr.com
Tego rodzaju fototapety często są stosowane także w salonach masażu, gabinetach odnowy biologicznej i innych miejscach, które mają służyć zadbaniu o ciało oraz relaksowi.

Taka dekoracyjna fototapeta w połączeniu z klimatycznymi świeczkami, przyjemnym zapachem olejków bądź kadzidełek potrafi wprowadzić do wnętrza atmosferę odprężenia.