Komody na obuwie

przez | 20 listopada 2022
Korytarz jest wizytówką domu i należy go potraktować z równą sumiennością jak pozostałe wnętrza. Korytarz nie musi być mroczny, ani nudny. Oprócz tego, że ładne, musi być to przede wszystkim funkcjonalne wnętrze.

Przedpokój, który zachwyca

Autor: Komandor
Źródło: Komandor
Wygodę i fantastyczny wizerunek zagwarantują meble do przedpokoju, szafy, stojaki i szafki na buty (komody na buty w sklepie topeshop). Urządzanie przedpokoju trzeba jednakże zacząć od dostosowania barw ścian. Podłoga w przedpokoju powinna być wytrzymała na ścieranie. Sprawdzą się panele laminowane o wysokiej klasie ścieralności, bądź glazura o odpowiedniej twardości. Efektowny wizerunek korytarza zależy nie tylko od tego jakie szafy i szafki na buty nabędziemy, ale od tego jak je rozmieścimy. W trakcie aranżacji przedpokoju trzeba zadbać także o oświetlenie.

Za pomocą paru kinkietów właściwie rozmieszczonych można uwydatnić punkty więcej ciekawe, bądź ukryć mniej efektowne. Wskazane jest w aranżacji wykorzystać także lustra. Powiększą korytarz o lustrzaną przestrzeń i rozjaśnią wnętrze. Lustrzane drzwi drzwi szklane wrocław szafy w przedpokoju spowodują, że stanie się niedostrzegalna. Za to przedpokój będzie wyglądał dwa razy większy. Jeżeli kształt korytarza i system drzwi uniemożliwia postawienie szafy, można ją ulokować w innym pomieszczeniu, a w korytarzu starczą szafki na buty, fantastyczne półki, czy ściany ozdobione kwiatami. Kiedy korytarz jest mały, liczy się każdy centymetr. Jest możliwość zużytkować powierzchnię pod sufitem i zawiesić w tym miejscu drobne półki na pudła i kuferki.

eleganckie półbuty

Autor: SPERA.de Designerschuhe, Taschen und Accessoires
Źródło: http://www.flickr.com
Wielkim wyzwaniem jest zagospodarowanie wąskiego korytarza. Ściany powinny mieć w takim przypadku jasny odcień. Na podłodze jest możliwość położyć dywanik w kolorowe pasy skośne, jakie optycznie rozszerzą przedpokój. W takim korytarzu sprawdzą się szafy zrobione na wymiar na długości jednej ściany, najlepiej z przesuwnymi drzwiami. Jest możliwość w niej ukryć nie tylko ubrania, lecz także odkurzacz, walizki. Duża szafa jest w stanie również pełnić funkcję szafki na buty. Mały korytarz uratują zamontowane lustra. Każdy przedpokój jest możliwość zaaranżować w ten sposób, żeby swoim wyglądem zapraszał przychodzące osoby. Należy mieć na uwadze, że pierwsze wrażenie jest istotne.