Najlepsza reklama typu outdoor

przez | 4 stycznia 2023
Reklama na ekranie LED pomoże nam wyróżnić naszą firmę a także jej ofertę w natłoku reklamy, dzięki interesującej a także dynamicznej odmianie prezentacji jak też doskonałym umiejscowieniom monitorów ledowych, przyciągających wzrok ogromnej liczby potencjalnych klientów. Dzięki ogromnym monitorom możemy przesłać szereg informacji czy też ofert w niespotykany dotąd sposób.

Wyższość telebimu nad banerem jest ogromna. Z ankiet wynika, iż reklama emitowana na telebimie jest trzecią co do efektywności postacią marketingu z współcześnie istniejących na rynku (tuż po rekomendacji i reklamie telewizyjnej). Jednocześnie jest to najbardziej skuteczna odmiana reklamy outdoorowej (link do strony). Reklamę na tablicy reklamowej zauważa mniej więcej 3-5% osób. Reklamę wyświetlaną na telebimie spostrzega natomiast od 75 do 95% osób, zatem poszczególny telebim pracuje niczym 8 do 15 bilbordów.

Współczesne telebimy są najwyższej klasy sprzętami, służącymi do przesyłu danych (przeważnie promocyjnych) znacznemu gronu adresatów. Jest to jedyna jak dotąd technika, która pozwala na emisję obrazu z wysoką jakością jak też znakomitej widzialności dzięki zastosowaniu specjalistycznych diod LED. Wyłącznie ta technika pozwala pokonać promieniowanie słoneczne, co czyni telebimy doskonale widocznymi w dziennym świetle.

Telebimy przynoszą nieograniczone możliwości dynamiczne, przy czym nie wymagają ponoszenia wysokich kosztów drukowania, umożliwiają dowolne animacje komputerowe a także projekcje obrazu ruchomego. W porównaniu do statycznych nośników reklamy outdoorowej (tablice reklamowe, banery, bilbordy) telebimy LED

telebim reklamowy

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

poprzez swą animowaną formę przekazu danych posiadają zdecydowanie większą efektywność.

Jeszcze jednym atutem reklamy na telebimach ledowych jest możliwość powiadamiania przechodniów na bieżąco o najświeższych promocjach, obniżkach cen lub też wyprzedażach dzięki opcji prędkiej zmiany przekazu reklamowego jak też aktualizacji informacji w czasie rzeczywistym – szerzej na ten temat.

Ona jest wprost nieszablonowa – bardzo zalecam tę witrynę (http://detektyw-pajak.pl/ustalenie-majatku-lodz/). Jeżeli masz ochotę poszerzyć obszar swojej wiedzy na ten temat, to kliknij ten link.

Takowej możliwości nie mamy reklamując nasz produkt przy pomocy tradycyjnego bilbordu.

Ekrany ledowe cechują się wysoką solidnością na zmieniające się warunki pogodowe przy zachowaniu idealnej jakości emitowanego komunikatu promocyjnego. Efekty testów nad efektywnością promocji na telebimach udowadniają intratność inwestycji w taką odmianę marketingu.