Piecyki ruchome przydatne w wielu sytuacjach

przez | 4 stycznia 2023
Piecyki przenośne przydatne są nie tylko w czasie długich i mroźnych zim, lecz także w sytuacjach nagłych awarii, bądź potrzeby dogrzania pomieszczenia gospodarczego. Piecyk naftowy jest doskonałą alternatywą dla pieców elektrycznych.
Kupując piecyk na paliwo płynne wybieramy oszczędne ogrzanie dodatkowe.

Zielona ściana doda spokoju i elegancji

Autor: PARA Paints
Źródło: PARA Paints
element

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com
Piecyk naftowy ma możliwość być stosowany we wszystkich typach pomieszczeń, tak jak mieszkalnych, takich jak bawialnia, bądź kuchnia, jak i takich, jakie nie są wykorzystywane w sposób stały, jak piwnica, poddasze, garaż, bądź warsztat. Takiego typu piecyki mają tę wartość, że mogą być przemieszczane z jednego pokoju do drugiego. Jest to jednakże wyłącznie ogrzewanie pomocnicze i w żadnym przypadku nie ma prawa zastąpić ogrzewania podstawowego. Ciepło jest rozprowadzane na zasadzie konwekcji z górnej części piecyka i przez promieniowanie frontalne.
Naturalne inspiracje

Autor: Tikkurila
Źródło: Tikkurila
Są trzy podstawowe wersje piecyków na paliwo płynne, piecyki z knotem, piecyki o dualnym spalaniu, piecyki elektroniczne. Sprzęty z knotem służą do okolicznościowego, sezonowego ogrzewania wnętrz, w których nie spędza się wiele czasu. Ich ścianki rozgrzewają się do wysokiej temperatury, trzeba zważać, żeby się nie oparzyć. Te o podwójnym spalaniu, dzięki kolejnej przegródce spalania przynosi wyższą wydajność, oraz mniejszą emisję CO2 i mniejszą ilość osadów. Poza tym dostrzegalny ogień kreuje intymny nastrój.

Niektóre wzory posiadają szansę regulacji mocy.

Jeżeli propozycja firmy jest dla Ciebie ważna, to przejrzyj ofertę (http://www.parkietypryczynicz.com.pl/de/unsere-gueteklassenormen/), który Ci sugeruje. Na pewno jest tym, czego już długo poszukujesz.

Z kolei piecyki elektroniczne zapewniają eksploatatorom optymalny komfort i bezpieczeństwo. System wentylacji zapewnia najlepsze rozpraszanie ciepła i ochrania przed przegrzewaniem ścianek.