Rolety w dekoracji okien

przez | 5 grudnia 2022
Nowa dekoracja wnęk okiennych to znakomity sposób na zmianę pomieszczenia. Sugerujemy rolety rzymskie. Takowa dekoracja wnęki okiennej jest piękna jak też bezproblemowa do dopasowania do kierunku pomieszczenia.
Ponadto rolety rzymskie mają jeszcze wartości praktyczne i ochraniają przed słońcem.

Pragniesz zmienić wystrój pomieszczenia? Postaw na nowiusieńkie dekoracje wnęki okiennej. Dekoracja okien to jeden z najszybszych sposobów na przemianę wyglądu pomieszczenia. Jeśli jeszcze ma ona wartości praktyczne oraz chroni przed słońcem, a w dodatku można ją wykonać własnoręcznie – tym lepiej. Takowe są rzymskie rolety. Rolety rzymskie dodają wnętrzu elegancji. Są praktyczne w obsłudze i mają bardziej indywidualny design niż gotowe tradycyjne rolety dziecięce. Głównie dlatego, że rolety rzymskie mogą być zrealizowane z swobodnie dobranych tkanin – pasujących wzorem, odcieniem a także fakturą do wystroju wnętrza.
buty

Autor: Adrian Scottow
Źródło: http://www.flickr.com
porcelana

Autor: Kubikoff
Źródło: Le Pukka concept store
Tradycyjne żaluzje bądź rolety coraz częściej zastępowane są poprzez rolety rzymskie. Funkcja rolety (a więc wygoda obsługi) i miękkość tkaniny przydającej pomieszczeniom przytulność – to już 2 powody, jakie zachęcają do powieszenia rolet rzymskich w oknach. Taka dekoracja okien stanowi także niezastąpione przesłony, obok jakich brak miejsca na umieszczenie typowych zasłon.

Jeżeli omawiany temat Cię zaciekawił, to odsyłam do źródła (http://timex.com.pl/), gdyż odnajdziesz tam jeszcze więcej informacji, które z pewnością Cię zainteresują.

Druga zaleta to mniej zunifikowany, a bardziej od klasycznych rolet dekoracyjny, spersonalizowany wygląd.

Wyłącznie od naszej fantazji zależy, w ile fałd złożą się fotorolety po podniesieniu a także jak pozostaną wykończone. Każdy sam może zdecydować, z jakiej tkaniny uszyte będą rolety. Na rolety rzymskie nadają się wszelakie materiały syntetyczne, a także lniane bądź bawełniane .