Jak zaaranżować nieruchomość w kolorze beżowy – najlepsze dodatki w ecru kolorze

przez | 15 stycznia 2023
Domek w kremowym klimacie ma waniliowe ściany. Lokalik w odcieniach ecru to topowe i klimatyczne zaaranżowanie pomieszczeń. Kojarzy się jednak ze słodyczami i deserami śmietankowymi, albo waniliowymi, ale…

Pomieszczenie w kolorze ecru jest w ostatnim czasie niezwykle popularne. Będzie dość nietrudną, stonowaną aranżację, idealnie nadaje się również do ciasnych lokali – pastelowe

stan deweloperski mieszkania

Autor: Eduardo
Źródło: http://www.flickr.com

kolory dodają objętości, sprawiając, że mieszkanie wydaje się większe. Prosto do niego również dobrać jakieś inne kolorowe akcenty, gdyż do takiego pomieszczenia pasują w większości kolory – od zieleni, przez czerwienie, aż po granaty. Całość zależy od naszych upodobań – możemy równie dobrze wybrać na jednolitość kolorystyczną. Wtedy planujemy przedmioty w waniliowym kolorze. Jeśli chcemy pozostać w koncepcji słodyczy i ciasteczek, możemy zakupić w sklepach wiele oryginalnych, niewielkich wstawek w kształcie ciastek, pierniczków czy dużych placków – włącznie z wazami, cukiernicami, filiżankami i innymi przedmiotami z zastawy stołowej. Znalazłam również garnki w kształcie muffinek.

Poszukiwania pomysłów do użądzenia waniliowej przestrzeni zaczęłam na moim ulubionym blogu. Przeczytałam na nim wpis w którym jest kilka bardzo interesujących zdjęć pięknych, waniliowych pokoi.
Sama wybrałabym dodatki w odcieniach niebieskiego i błękitu. Dzięki temu przestrzeń pokoju jest bardzo ciepła i stanowi dla mnie optymalne miejsce do wypoczynku.

Na tej stronie jest wiele praktycznych wiadomości, jednak prędko przeczytaj też pozostałe szczegółowe informacje modele budowlane. One również są bez dwóch zdań warte uwagi.

A wy jaką macie koncepcję na dodatki do waniliowego wnętrza – ?