Innowacyjne wyposażenie toalet publicznych. Wydajne osuszacze dłoni.

przez | 19 stycznia 2023
Rzeczywistość wygląda tak, że czystość toalet w miejscach publicznych dość często pozostawia wiele do życzenia, lecz dzięki innowacyjnym elementom ich wyposażenia, stan ten zdecydowanie się poprawia. Głównie za sprawą tego, że wiele z tych urządzeń działa automatycznie i wyłącza się samoczynnie po ich użyciu. Pozwala to wyeliminować pozostawione odkręcone krany, walające się zużyte ręczniki jednorazowe czy przykry zapach. Dzięki automatycznym dyspenserom nie ma też problemu z rozlanym, lepkim mydłem.

bateria łazienkowa

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Łazienki w miejscach publicznych powinny być tak zaplanowane, żeby skrócić czas wykonywania różnych czynności do minimum, by urządzenia nie zabierały ogromnej przestrzeni oraz tak, aby jak najwięcej maszyn działało automatycznie. Wszystkie te funkcje spełniają suszarki do rąk Dyson Airblade, które dostaniesz u tego producenta akcesorii do łazienek. Występują one jako modele kieszeniowe, do których wkłada się ręce od góry, albo modele w kształcie litery V, pod które podkłada się obie ręce. Uruchamiamy je bezdotykowo, ponieważ działają przez fotokomórkę. Czas suszenia to dokładnie 10 sekund – tyle na pewno wystarczy, by wysuszyć świeżo umyte dłonie.

Krótki czas suszenia jest bardzo istotny, ponieważ sprawdzono, że wielu użytkowników toalet publicznych rezygnuje z osuszenia dłoni, bo chce zaoszczędzić na czasie. A przecież wszyscy wiemy, że wilgotne środowisko sprzyja namnażaniu się bakterii. Jeżeli dołożymy do tego dotykanie klamek, komórki albo uchwytu w wózku supermarketowym, widzimy, jak ułatwiamy stałą wędrówkę bakteriom. Używanie suszarki Dyson Airblade ma same zalety – nie ma ona złego wpływu na środowisko (nie zużywamy przecież wielu papierowych ręczników), automatycznie się wyłącza w bardzo krótkim czasie, a co za tym idzie – oszczędza energię.

Dyson Airblade ma również duży wpływ na ograniczenie rozprzestrzeniania się zarazków, co w przypadku toalet publicznych ma wielkie znaczenie. Działa tak, bo posiada filtry, które zatrzymują bakterie i wirusy obecne w powietrzu toalety.

Ponieważ suszarki Dyson Airblade są produkowane w kilku wariantach kolorystycznych i są bardzo kształtne (przez co nie zajmują sporo miejsca od ściany), a przy tym pracują bardzo wydajnie, można je dopasować praktycznie do każdego wnętrza – zarówno toalety w dużym centrum handlowym, jak i w małej, ale urządzonej ze smakiem łazience w restauracji. Kupując osuszacze Airblade marki Dyson, kupujemy ekologię i duże możliwości w czystej postaci.