Marzysz o oryginalnej fototapecie, która sprawi, iż twój dom będzie niczym centrum Nowego Jorku czy Londynu? Dowiedz się, czy jest to możliwe

przez | 7 stycznia 2023
Fototapety są zdecydowanie bardziej poszukiwane niż wszelkiego innego rodzaju materiał wykończeniowy. Obywatele Rzeczpospolitej korzystają z takiego wyjścia często i ochoczo. I nie powinno to dziwić. Dlaczego?

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Autor: Pixers
Źródło: Pixers
Obecnie najszybszym oraz bardzo prostym sposobem na odmianę w mieszkaniu są fototapety. Wielość motywów i wciąż zwiększająca się baza zdjęć w sklepach internetowych, sprawia, iż fototapety są najlepszym wyjściem dla osób szukających oryginalnych aranżacji wnętrz. Bardzo cieszą się popularnością panoramy miast. Wstukując – na przykład: ‘fototapety nowy jork’ lub ‘fototapety londyn’, można (nawet decydując się ten jeden motyw) dostać kilkadziesiąt wyników.

Liczba wzorów jest ogromna! Oczywiście na pierwszym miejscu są żółte i czarne samochody taxi, jak również gigantyczne wieżowce i mosty, należy jednakże zaznaczyć, iż na fototapecie może być… w rzeczywistości wszystko! W jaki sposób? Rozwiązaniem jest dostarczenie własnego zdjęcia, które ma zostać przeniesione na fototapetę. Dzięki temu wasze foto z podróży może zaprezentować się na fragmencie ściany w waszym domu. Tego typu fototapety są

fototapeta

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

robione na indywidualne zamówienie. Znacza to, iż klient samodzielnie może określić, jaki ma być dokładny rozmiar, jaka część fotografii ma być główna.

‘Fototapety nowy jork’ lub ‘fototapety londyn’ – w którym sklepie je nabyć? W Polsce jest kilka e-sklepówoferujących ten produkt. Warto zawczasu wpisać te frazy w Sieci i przejrzeć sklepy, które w swojej ofercie posiadają fotosy wspomnianych miast. Zwrócić uwagę na cenę, czas realizacji i opinie kupujących. A kiedy już się produkt zakupi, zacząć remont. Fototapety montuje się niezwykle prosto. Nie potrzeba do tego żadnej profesjonalnej ekipy remontowej.

Każdy jest w stanie to zrobić samodzielnie. Dodatkowym ułatwieniem jest, iż e-sklepy sprzedające fototapety drobiazgowo informują, jak je nakleić, jak przygotować wcześniej powierzchnię ściany i tym podobne. Następnie pozostaje się wreszcie radować z fantastycznych drapaczy chmur NY, żółtych autokarów szkolnych, pięknej Tamizy, wytwornych londyńskich taksówek, piętrowych autobusów lub bogactw brytyjskich pałaców.