Marzysz o oryginalnej fototapecie, która sprawi, iż twój dom będzie niczym centrum Nowego Jorku czy Londynu? Dowiedz się, czy jest to możliwe

przez | 30 grudnia 2021
Fototapety są zdecydowanie bardziej poszukiwane niż wszelkiego innego rodzaju materiał wykończeniowy. Obywatele Rzeczpospolitej korzystają z takiego wyjścia często i ochoczo. I nie powinno to dziwić. Dlaczego?

Fototapeta ze zdjecia   stary samochód

Autor: Pixers
Źródło: Pixers
Obecnie najszybszym oraz bardzo prostym sposobem na odmianę w mieszkaniu są fototapety. Wielość motywów i wciąż zwiększająca się baza zdjęć w sklepach internetowych, sprawia, iż fototapety są najlepszym wyjściem dla osób szukających oryginalnych aranżacji wnętrz. Bardzo cieszą się popularnością panoramy miast. Wstukując – na przykład: ‘fototapety nowy jork’ lub ‘fototapety londyn’, można (nawet decydując się ten jeden motyw) dostać kilkadziesiąt wyników.

Liczba wzorów jest ogromna! Oczywiście na pierwszym miejscu są żółte i czarne samochody taxi, jak również gigantyczne wieżowce i mosty, należy jednakże zaznaczyć, iż na fototapecie może być… w rzeczywistości wszystko! W jaki sposób? Rozwiązaniem jest dostarczenie własnego zdjęcia, które ma zostać przeniesione na fototapetę. Dzięki temu wasze foto z podróży może zaprezentować się na fragmencie ściany w waszym domu. Tego typu fototapety są

fototapeta

Autor: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl

robione na indywidualne zamówienie. Znacza to, iż klient samodzielnie może określić, jaki ma być dokładny rozmiar, jaka część fotografii ma być główna.

‘Fototapety nowy jork’ lub ‘fototapety londyn’ – w którym sklepie je nabyć? W Polsce jest kilka e-sklepówoferujących ten produkt. Warto zawczasu wpisać te frazy w Sieci i przejrzeć sklepy, które w swojej ofercie posiadają fotosy wspomnianych miast. Zwrócić uwagę na cenę, czas realizacji i opinie kupujących. A kiedy już się produkt zakupi, zacząć remont. Fototapety montuje się niezwykle prosto. Nie potrzeba do tego żadnej profesjonalnej ekipy remontowej.

Chcesz znaleźć następne artykuły dotyczące rozważanej tu tematyki? Jeśli tak, to wejdź na ten odnośnik i zobacz wpis z www.

Każdy jest w stanie to zrobić samodzielnie. Dodatkowym ułatwieniem jest, iż e-sklepy sprzedające fototapety drobiazgowo informują, jak je nakleić, jak przygotować wcześniej powierzchnię ściany i tym podobne. Następnie pozostaje się wreszcie radować z fantastycznych drapaczy chmur NY, żółtych autokarów szkolnych, pięknej Tamizy, wytwornych londyńskich taksówek, piętrowych autobusów lub bogactw brytyjskich pałaców.