Archiwa tagu: kształt

kształt

Jak zaprojektować własną sypialnię

Aby mieć zdrowie i powodzenie, trzeba robić właściwe rzeczy w odpowiednim miejscu i stosownym czasie – mawiają Chińczycy. Tak właśnie ma się rzecz ze spaniem. Od tego czy dobrze wypoczęliśmy, zależy reszta dnia.

Sypialnia to pokój szczególny nie tylko dlatego , iż spędzamy w niej jedną trzecią życia. Ważna jest nawet strona świata na którą wychodzą okna. Należy wiedzieć więc by do spania wybierać miejsce ciche, jak najmniej nasłonecznione oraz położone jak najdalej od drzwi wejściowych.

Jak designersko urządzić wnętrze domu – garść porad tyczących się pomieszczenia kuchennego

Kuchnia staje się tym pomieszczeniem, w którym najczęściej świecimy światło. W końcu to miejsce przygotowywania dań, a często również wytchnienia. Gospodynie lubią czasami popijać tutaj poobiednią kawę po turecku, czytać wiersze, rozwiązywać łamigłówki albo oglądać telewizję. Użyteczność tego pomieszczenia dodatkowo wzrasta, gdy w mieszkaniu nie ma wydzielonego kąta na podejmowanie gości. I tak na kobiece rozmowy najczęściej wybierana bywa kuchnia. I nic zaskakującego w tym, że pani domu niezwykle zależy na jak najlepszym wystroju wnętrza wspomnianego pomieszczenia.