Urządź mieszkanie z głową, niedrogo i sprytnie

przez | 7 czerwca 2022
Jeżeli właśnie projektujemy swoje cztery kąty musimy zatroszczyć się o każdy detal. W pierwszej kolejności zadbajmy o wnętrza reprezentacyjne, w jakich przyjmujemy znajomych jak na przykład salon, jadalnia czy przedpokój.
Pragmatyczne urządzenie przedpokoju nie jest takie łatwe, jakby się mogło zdawać.

Mapa i kompas

Autor: hisks
Źródło: http://www.sxc.hu
Jest bowiem mnóstwo przedpokojów różniących się od siebie kształtem i rozmiarem. Przedpokój winien być pomieszczeniem neutralnym, jednak nakłaniającym do wejścia do dalszych pomieszczeń. Konieczna jest rzecz jasna szafka na buty. Możemy dostać szafki na buty z drewna, z płyty bądź tworzywa sztucznego. Jest kilka rodzajów szafek. Mogą to być szafki posiadające pułki obrotowe albo szafki mające tapirowane siedzenie. Te ostatnie idealnie nadadzą się do sporych pomieszczeń. Są ponadto praktyczne, gdyż swobodnie siedząc, można nakładać obuwie.

Patelnia grillowa
Dobrze jest pomyśleć także o tak praktycznym rozwiązaniu, jak wieszak lub szafka na klucze. Nierzadko bowiem zdarza się tak, iż klucze od różnych miejsc giną. Nader często w niezwykłym pośpiechu ich poszukujemy, gdy akurat ich potrzebujemy. Warto temu mądrze zapobiegać, ustalając jedno miejsce ich przetrzymywania. Mamy sporo form wieszaków, niektóre z nich na pewno nas zachwycą. Dzięki wieszakom niebanalnie przyozdobimy nasz przedpokój. Można także nabyć drewniane szafki, w których zwiesimy nasze klucze. To bardzo modne i doceniane rozwiązanie. Niektóre szafeczki posiadają także możliwość podpisania poszczególnych wieszaków.

Czy zatem interesują nas szafki na buty (zobacz drewniana szafka na buty) czy wieszaki na klucze, warto pomyśleć o tym, aby stanowiły one harmonijną całość z danym pomieszczeniem, by nasz przedpokój wyglądał dobrze.