Wyjątkowo prosta a zarazem efektowna forma transmisji wiadomości za pomocą telebimów.

przez | 29 listopada 2022
Niezwykle nowe i atrakcyjne spoty reklamowe obecnie jesteśmy w stanie oglądnąć nie tylko w mediach. Jeszcze do niedawna takowe spoty czy też krótkie scenki reklamowe były specjalizacją tylko telewizji. Naturalnie te przekazujące wiadomość wizyjną. Bo przecież takowe reklamy są także rozgłaszane w rozgłośniach radiowych. Jednakże razem z masowym wzrostem inżynierii a zwłaszcza elektroniki ten stan się odmienił.

W dzisiejszych czasach takowe zarysy reklamy przedstawiają największe agencje reklamowe jak również prywatni biznesmeni, jacy zainwestowali w tak zwane telebimy – . Telebim to przestrzeń emisyjna tworząca ogromnej ilości pojedynczych barwnych diod led. Telebimy w razie przeznaczeń zewnętrznych posiadają sporą przewagę w porównaniu do projektorów bądź ekranów plazmowych wielkoformatowych. Mianowicie są tak zrobione, że nie działają na nie opady pogodowe.

W przypadku projektorów lub plazm są one znacząco skłonne na warunki pogodowe, które mogą takie sprzęty uszkodzić. Dodatkowo przy kolosalnym

billboardy i telebimy reklamowe

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

nasłonecznieniu obraz na telebimach jest żywy a także niebywale czytelny, natomiast obraz z rzutnika czy ekranu plazmowego bywa prawie nieczytelny. Właściwie dane korzyści sprawiły, że telebim stał się najważniejszą czy najbardziej wymowną formą reklamy zewnętrznej. Nic tak nie przykuwa wzroku jak emitowany spot reklamowy, na bardzo dużej powierzchni. Telebim znalazł także zupełnie inne zastosowania prócz reklamy.

Mianowicie dzięki odporności na warunki atmosferyczne stosowany jest również do transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych czy kulturalnych. Zazwyczaj telebimy wykorzystywane bywają do transmisji meczu piłki nożnej, wyścigów kolarskich jak i skoków narciarskich. Bardzo dobrze umiejscowiony i o właściwie dużym ekranie telebim, jest w stanie zjednoczyć rzeszę miłośników. Tak więc jak widzimy w dzisiejszych czasach telebimy posiadają duże zastosowanie w reklamie oraz mediach (medas-media).

Ten materiał jest dla Ciebie intrygujący? Na pewno zainteresuje Cię również oferta (http://rfid.zone/oferta/), która posiada podobne kwestie.

Za ich przyczyną przedsiębiorcy mogą pozyskać bardzo wielu nowych klientów, a my zwykli ludzie możemy się cieszyć z emisji najważniejszych transmisji sportowych.