Nowe dzieło Samsunga – ciekawe rozwiązania oraz prosty dostęp do aplikacji

przez | 28 lipca 2022
Najnowsze dzieło firmy Samsung, to ciekawostka na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 posiada system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki najnowszej technologii idealnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu. Sprzęt szybko i płynnie reaguje na każdą komendę. Godny uwagi jest tutaj ekran, jaki posiada rozdzielczość 1280×800 pikseli, co ułatwia korzystanie z HD ready. Świetna jasność wynosząca aż 388Cd/m 2 pozwala precyzyjnie ujrzeć każdy szczegół, zwłaszcza w czasie przeglądania witryn internetowych.

telefon komórkowy

Autor: N i c o l a
Źródło: http://www.flickr.com

Osoby, chcące wykonać zdjęcia tabletem będą szczerze zaskoczone, ponieważ aparat został zainstalowany z przodu panelu i robi zdjęcia w doskonałej rozdzielczości. Natomiast kolejny aparat ulokowany został z tyłu urządzenia i wykonuje również dobre fotografie. Przemyślane dodatkowe rozwiązania pozwalają dobrać najlepsze opcje.

Producent zaopatrzył tablet w złącza bezprzewodowe UMTS (HSPA+) EDGE, GPRS, GSM, GPS Bluetooth oraz WLAN. Jest to znakomite rozwiązanie, jakie na co dzień przyda się niejednemu użytkownikowi. Naturalnie dołączono dodatkowo czytnik kart takich jak MicroSD o wielkości aż 32 GB. Co więcej, sam tablet ma na tyle nieduże rozmiary, że bez trudności można go schować w damskiej torebce, co docenią szczególnie panie. Warto zwrócić uwagę na zastosowane surowce, z jakich został wykonany tablet. Ich konstrukcja sprawia, iż urządzenie (stacja multimedialna nissan gms.pl) będzie służyło nam przez kilka lat. Sama obudowa została skonstruowana, tak aby była odporna na zabrudzenia czy zarysowania. Sprawdź: artykuł.

Samsung, przy tym typie tabletu pomyślał o internecie. Wzmiankowany system operacyjny, ułatwia przeglądanie stron. Płynne przejście z jednej karty na kolejną jest najnowszym rozwiązaniem w urządzeniach. Możemy zapomnieć o zawieszaniu się stron albo o niemiłych przeskokach. Nowy interfejs pozwala na bezproblemowe przełączanie się między aplikacjami i przy wykorzystywaniu wielu aplikacji nie odczujemy jakichkolwiek trudności. Dla zainteresowanych: czytaj więcej.

smartfon

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrym rozwiązaniem jest zmodyfikowana galeria oraz poprawiony korektor pisowni. Tablet został tak skonstruowany, aby cała rodzina mogła swobodnie korzystać z różnych aplikacji, co jest doskonałym rozwiązaniem. Portale społecznościowe lub znane aplikacje będą na pewno bardzo dobrze funkcjonowały, a to wszystko dzięki innowacyjnemu systemowi.