Archiwa tagu: szafki

szafki

Aranżujemy niewielkie wnętrze!

Trudna sztuka aranżacji niewielkiej przestrzeni to wyzwanie dla wszystkich właścicieli niewielkich mieszkań. Sama posiadam wyjątkowo maleńką kawalerkę – ma jakieś 22 metry kwadratowe. Co ciekawe, posiadam w tej maleńkiej przestrzeni zarówno miejsce do pracy, odpoczynku i jedzenia posiłków.

Porady dotyczące optymalnego wyposażenia Twojej łazienki. Korzystając z tych łatwych porad Twoja łazienka będzie ponadczasowa!

W czasie wyposażania łazienki liczy się kilka rzeczy. Najczęściej pragniemy aby wybrany przez nas sprzęt charakteryzował się wysoką jakością, przy dość niewielkiej cenie. Kilka rad, które będą użyteczne w czasie wyposażania nowej łazienki. Na pewno jedną z najlepszych wskazówek będzie ta: spróbuj uczynić swoją łazienkę uniwersalną. Dzięki temu ustrzeżesz się kolejnego remontu za kilka lat, kiedy wystrój Twojej łazienki będzie już niemodny,a Ty będziesz nim wynudzona.

Aranżacja małej umywalni

Malutka łazienka nie musi być problemem. Co dobrze jest wiedzieć, zastanawiając się w jaki sposób urządzić niewielką umywalnię? Jakie dobrać wyposażenie toalety? Jak w takiej łazience rozlokować umywalkę, sedes oraz natrysk? Mała łazienka wymaga dobrego planu. Zobacz nasze wskazówki, w jaki sposób zaprojektować jak też wyposażyć niewielką łazienkę.

Stylowa umywalnia w naszym mieszkaniu

Toaleta jest miejscem niezmiernie ważnym w naszym domu, zatem powinna spełniać parę podstawowych warunków. Nie są to warunki sprzeczne ze sobą, acz czasami dość kłopotliwe do pogodzenia. Nierzadko dysponujemy łazienką o niezbyt dużym metrażu, a na niedużej powierzchni ogromnie trudno jest pojednać ze sobą funkcjonalność, komfort oraz stylistykę. Łazienka z jednej strony winna być miejscem gdzie się relaksujemy (choćby tylko przez 10-15 minut każdego wieczory w trakcie kąpieli) a z drugiej strony powinna być pomieszczeniem praktycznym.