Porady dotyczące optymalnego wyposażenia Twojej łazienki. Korzystając z tych łatwych porad Twoja łazienka będzie ponadczasowa!

przez | 3 listopada 2022
Podczas urządzania łazienki liczy się kilka rzeczy. Najczęściej pragniemy by wytypowany przez nas sprzęt charakteryzował się dobrą jakością, przy dość niskiej cenie. Kilka wskazówek, które przydadzą Ci się w czasie wyposażania nowej łazienki. Na pewno jedną z najlepszych wskazówek będzie ta: spróbuj zrobić swoją łazienkę uniwersalną. Dzięki temu unikniesz kolejnego remontu za kilka lat, kiedy wystrój Twojej łazienki będzie już niemodny,a Ty będziesz nim znudzona.

kran

Autor: Lizzie Benton
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas planowania jej przestrzeni, koniecznie miej na uwadze jej użyteczność. Czasami, gdy do użycia mamy wybitnie małą przestrzeń, staramy się upchnąć w niej zbyt wiele przedmiotów i w efekcie w pomieszczeniu nie ma w ogóle miejsca, bądź też wisi nad nami prawdopodobieństwo walnięcia się o szafkę. Polecany jest minimalizm, charakteryzujący się dyskrecją, bezpretensjonalnością i oszczędnością. Jeśli masz wrażenie, że taki gust Ci nie odpowiada, a spokojne aranżacje są nie dla Ciebie – można pokonać je oryginalnymi dodatkami – np. bateria wannowa stojąca sprzedawana jest w wielu różnych kształtach. Zdecyduj się na taki nietypowy dodatek, jak bateria wannowa – baterie do wanny, w formie wodospadu, a z pewnością nadasz swojej łazience unikatowego charakteru. Nie zapominaj także o całym szeregu innych elementów, których nie może zabraknąć w Twojej łazience. Ładnym wyjściem na przechowanie masy kosmetyków są koszyki. Poukładane w nich rzeczy ustrzegą nas przed niepotrzebnym nieporządkiem i nadadzą wrażenie wolnej przestrzeni.

W jaki sposób szukać inspiracji

oryginalny model baterii

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Aby mieć pełny obraz aktualnej techniki aranżacji wnętrz, warto zapoznać się ze specjalistyczną prasą. To tam będziemy mogli podejrzeć, jakie odcienie są zalecane w tym sezonie, a także znaleźć motywy, które zapragniemy przenieść do nas. Morze inspiracji odnajdziesz także w sieci, wyszukując odpowiednie strony lub blogi. W prasie, jak i w Internecie odnajdziesz informacje na temat marki, jaka Cię zaciekawi. Trafiając na oficjalną stronę WWW producenta trafisz na pełen wachlarz oferowanych produktów, dowiesz się o cenę danych elementów, czy odnajdziesz najbliższy oddział w okolicy, gdzie na własne oczy sprawdzisz proponowany towar.