Jakie meble do hotelu kupić, by goście z chęcią powracali do naszego obiektu?

przez | 26 stycznia 2023
Jeśli kierujesz swoim hotelem, musisz zatroszczyć się o kilka zagadnień, dzięki którym będziesz nie tylko znany, ale i doceniany na rynku usług hotelowych. Zaliczają się do nich bez wątpienia meble do hotelu. Co brać pod uwagę, szukając umeblowania?

meblehotelowe.wajnert.pl

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Nade wszystko ważna jest jakość mebli. Gdy połasisz się na tanie meble, pewnie nie będą służyć ci za długo. W łóżkach w mig popękają sprężyny, szuflady w komodach nie będą się wysuwać, a rogi stolików nocnych wytrą się, przez co nie będą prezentować się ładnie. Wypróbowane przez klientów sklepy meblowe, zapewniają ci zakup solidnych, choć odrobinę droższych mebli. Jednakże nie będą to pieniądze zmarnowane, gdyż ich wymiana nie stanie się konieczna już za kilka lat, tak jak wymiana tanich szaf, a więc – zaoszczędzisz. Przez lata ich używania wydatki wreszcie się zwrócą, a ty ciągle będziesz cieszyć się należytym stanem mebli.

Łóżko

Autor: jessicadally
Źródło: http://www.flickr.com

Drugą sprawą jest praktyczność hotelowego umeblowania. Powinieneś zakupić wygodne łóżka, na których goście się wyśpią, a także regały i komody, do których pochowają swoją garderobę, kosmetyki lub inne szpargały.

Nadal zajmuje Cię ten tekst? Wejdź w wybrany link i tam jest moja strona internetowa (http://www.sklep.kunszt.pl/stoliki-i-lawy-c-2.html), gdzie odkryjesz ekstra treści.

Nawet podczas wyjazdu doceniamy porządek, więc na pewno nie cieszylibyśmy się z pokoju, w którym nie ma nawet jednej półki, by powkładać t-shirty, spodnie, spódnice i bieliznę. Taki hotel od razu wyrzucilibyśmy ze swojej listy i raczej znowu byśmy go nie odwiedzili. To samo tyczy się łazienki hotelowej – powinna być w niej choć jedna półka, na której możemy ustawić swoje kosmetyki. Co więcej liczy się sam wystrój wnętrza – meble, przy pomocy których urządzamy pokoje hotelowe, powinny pochodzić z jednej bajki.

Oczywiście każdy pokój może być zaaranżowany w innym klimacie, lecz w jednym pomieszczeniu nie można postawić nowoczesnego łóżka oraz staromodnego regału, na ścianie natomiast wieszając zabawny zegar ścienny z bohaterem z bajki. Nie będzie to odpowiednio wyglądać i goście mający uwagę na takie elementy mogą nie czuć się komfortowo. Meble wraz z dodatkami umieszczonymi w pokoju i z kolorystyką ścian mają tworzyć spójną całość, aby nadawać pomieszczeniu pożądanego charakteru. Meble do hotelu – np. takie: – to nieodzowny element wyposażenia obiektu. Można nawet powiedzieć, iż są jego wizytówką, dlatego dobrze jest starannie przemyśleć sprawę ich kupna.