Kolorowych snów

przez | 8 lutego 2023
Masz wrażenie, że Twoja sypialnia jest zwyczajna? Zwyczajna i bezduszna? Istnieje na to sposób – nadaj nowego wyrazu jej ścianom. Zawsze i wszędzie sprawdzają się zdjęcia. Nasze komputery zapełnione są zdjęciami, na widok których mamy my ochotę się uśmiechnąć. Czas je wyeksponować!

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/

W ostatnim czasie dużym powodzeniem cieszą się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w wielkim formacie ciekawego zdjęcia może nam zagwarantować niesamowity efekt. Za sprawą technologii druku cyfrowego jesteśmy w stanie wydrukować własne zdjęcia lub reprodukcję obrazu na prawdziwym malarskim płótnie, które zamienią się w urzekające obrazy gotowe które ozdobią nasze wnętrza.

Spośród zdjęć z domowej kolekcji wybierzmy takie, które przywołują wspaniałe chwile.

W sypialni świetnie odnajdzie się… lustro. Oprócz pełnienia swej typowej funkcji, nada głębi i tajemniczości pokojowi sypialnianemu. Małe, duże, jedno, albo cała kolekcja – wszystko zależy od naszej wyobraźni. Od dłuższego czasu możemy zauważyć modę na lustra w kształcie słońca. Mało tego, jeżeli dobrze „poszperamy” w sieci, odnajdziemy sposób, instrukcję na ich samodzielne wykonanie.

http://fixar.pl/

Autor: http://fixar.pl/
Źródło: http://fixar.pl/

Zawieszona chusta lub kaszmirowa tkanina także stanowią uroczy i zwracający uwagę dodatek nadający charakter sypialni.

Zaintrygował Cię nasz temat? Przejdź więc w podany link, dowiedz się tu (https://zinstudio.pl/), czy następne notki również Cię wciągną. Sądzimy, że tak.

Bywa, że nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak przywieziony z dalekich podróży szal może zmienić jej charakter.

A może tuż przed snem pragniemy odwiedzić gorącą plażę? Fototapety do sypialni są interesującą dekoracją, szczególnie, iż w tak prywatnym pomieszczeniu możemy pozwolić sobie na eksperymenty z bardziej szalonymi tematami. Projektanci uczą nas, iż jeśli zamierzamy powiększyć optycznie sypialnię należy zdecydować się na delikatne kolory. Jednak sypialnia to nasza oaza, chwila wytchnienia i sprawą priorytetową jest abyśmy to my dobrze się w niej czuli. Z tego powodu czasami warto nie brać sobie podobnych rad do serca i kierować się jedynie tym co nam w duszy gra.

Obecnie fototapety ścienne (katalog fototapet na ściany) to nie tylko zapierające dech w piersiach obrazy, ale także najnowsze materiały oraz techniki druku. Słoneczna sypialnia z oknami wychodzącymi na południe nie ogranicza nas, energetyczne kolory pozostaną bez zmian przez wiele lat.

Zatem, śpijmy kolorowo!