Jeśli musisz urządzić kącik pracy w domu

przez | 14 lutego 2023
Masz własną działalność gospodarczą? A może bierzesz zlecenia dla różnych klientów? W obu przypadkach przyda ci się w mieszkaniu miejsce do działania – Home office. Dobrym pomysłem będzie zrobić salon z miejscem do pracy.

praca w domu

Autor: Philips Polska
Najpierw spójrzmy na salon obiektywnie i stwierdźmy jaką ilość przestrzeni chcemy przeznaczyć na Home Office – zobacz na lovingit.pl. Przemyślmy także w którym miejscu zlokalizujemy miejsce do pracy. Kiedy już przemyślimy o tym, w którym miejscu chcemy stworzyć nasze miejsce do pracy, mamy możliwość rozpocząć zakupy. Potrzebne będzie biurko – polecamy szczególnie biurka narożne, krzesło z oparciem oraz małą zamykaną półkę z kilkoma półkami na dokumenty. Możemy oczywiście zakupić duże biurko z nadstawką, ale pomniejszy ono znacznie przestrzeń pokoju.

Jeśli już znajdziemy potrzebne nam meble, odpowiednio je ustawimy, damy nań komputer, możemy zacząć zakupy dodatków. Posiadamy dość duży wybór różnego typu segregatorów, przyborników, kubeczków na długopisy i inne drobiazgi. Przemyśl uważnie jakiego typu przedmiotów będziesz przechowywać i je wypisz. Nie chcesz zapominać o najważniejszych sprawach? Nad miejscem pracy zawieś niewielką korkową tablicę, na której przyczepisz barwne karteczki z informacjami dotyczącymi deadline’ów, ważnych zleceń, czy innych kwestii, które masz koniecznie pamiętać. Praktyczne biurowe gadżety można dostać w prawie każdym odcieniu.

Miejsce do pracy możemy umiejętnie oddzielić od reszty pomieszczenia, np. stawiając parawan albo regał (regał metalowy) z książkami, radzi lou, internautka w artykule na swoim blogu: inspiracje z lovingit.pl . Blogerka pokazuje kilka całkiem ciekawych i praktycznych urządzeń miejsca do pracy. Zdecydowanie polecamy!