Kuchenne brązy i pomarańcze

Ci wszyscy, którzy nie zapomnieli, że kuchnia bywa, przy odrobinie zaangażowania jej pana i władcy, najprzytulniejszą domową przestrzenią, często mówią, że kochają jej kameleonowość, która polega nie tylko na możliwości ugotowania nieskończonych odmian tej samej potrawy, ale i możliwości zmieniania wystroju samego pomieszczenia. Wystarczy zaledwie kilka dobrze wyeksponowanych drobiazgów, by kuchnia ze znanej, stała się kompletnie nową, czarującą na powrót, bardzo nastrojową przestrzenią.

Zestaw GYM - obierak, otwieracz, nóż do pizzy

Autor: Bugatti
Źródło: www.smakprostoty.pl
Stąd – dla miłośników ciągłych zmian – kilka propozycji, w co przybrać kuchnię, by zauroczyła ognistym ciepłem. Naturalny brąz i energetyzująca pomarańcz to kolory symbolizujące, z jednej strony, stabilność, z drugiej ruch, zmienność. Za ich sprawą można stworzyć przytulno-intrygującą przestrzeń, która na nowo pobudzi do kulinarnych eksperymentów.

W leniwy nastrój pomarańczowo-brązowej błogości nam, łakomczuchom pierwszej wody, idealnie wpisała się domowa pizza (ślinka leci na samo wspomnienie!), którą pokroiliśmy nożem do pizzy z uroczego, wysportowanego zestawu GYM, marki Bugatti (aranżujesz jadalnię? zobacz – modna seria). Do pizzy, pachnącej tak, że zbiegli się wszyscy sąsiedzi z okolicy, idealnie pasuje surówka z nowalijek.

Czyżbyś miał ochotę dostać sporo newsów na ten interesujący temat? Szukasz faktów? Zatem naciśnij i sprawdź – kolejne wpisy oczekują na Ciebie.

Zaserwujemy je z Primavery, potężnej misy, której sekunduje nieodłączny towarzysz – zakochane w sobie szczypce Molla Kiss ( zestaw do jadalni: zobacz). Oba produkty, oczywiście pomarańczowe i, oczywiście, z zasobów Bugatti. Witaminowe przysmaki pokroimy na desce Dania, masywnym, pięknym teakowym cudzie duńskiej marki Skagerak.

Misa Primavera i szczypce Molla Kiss

Autor: Bugatti
Źródło: www.smakprostoty.pl

Jako miłośnicy tego, co naturalne, sięgniemy pod deskę do krojenia z drewna. A ubrudzone warzywnymi sokami ręce wytrzemy w papierowe ręczniki, które podsunie nam designerski, niezwykle pomysłowy, stworzony z lakierowanej na pomarańczowo stali stojak na kuchenne ręczniki, stworzony przez duńską markę Steel Function.
Wszystko zaserwujemy zgłodniałej rodzince na pięknej tacy Fionia, którą marka Skagerak (stylowy dodatek) podbiła serca miłośników nastroju i wygodnego serwowania.
Ale zanim nastąpi uczta, czekając na rewolucyjnie pachnący obiad, siądziemy w odnowionej za sprawą drobiazgów kuchni i porozmawiamy o sprawach najważniejszych, o nas, o wspólnej przyszłości, planach i marzeniach. Bo pomarańcze i brązy genialnie sprzyjają szczerym i ciepłym rozmowom.

Dania - drewniana deska do krojenia

Autor: Skagerak Denmark
Źródło: www.smakprostoty.pl