Ponadczasowa łazienka – jak urządzić?

przez | 14 lutego 2023
Urządzenie łazienki to nie lada zadanie. Stylistyka sprzętów, ich wzór, kolor, materiał musi być rozważnie wybrany, aby cała aranżacja była spójna.
Romantycznie – z kolorowymi kwiatami czy minimalistycznie – z błyszczącym niklem i szkłem? Którą umywalkę wybrać aby było oryginalnie? Internetowe sklepy gwarantują szeroki wybór asortymentu. Dla każdego coś dobrego: zakochani mają wielką umywalkę z dwoma kranami, ekscentrycy misę niczym kropla wody, sympatycy najnowszego designu betonowe korytka, a wierni klasyce toaletową komodę.

więcej informacji

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO
Do kupna umywalki należy podejść z dużą rezerwą. Najbezpieczniej jest postawić na biel i neutralny kształt. Wtedy jest możliwość, żeprzedmiot nam się szybko nie znudzi. Naturalnie łazienka musi być także praktyczna, dlatego tak wielkim powodzeniem cieszą się od lat zestawy podtynkowe przy montowaniu urządzeń sanitarnych – kliknij tutaj.Dają one większą swobodę w urządzaniu a co istotne usprawniają utrzymanie łazienki w czystości. Montując stelaż (zobacz stelaze do lozek) podtynkowy, chowamy w ścianach wszystko to, co jest konieczne, ale mało estetyczne, czyli rury, przyłącza itd.

Teraz nadchodzi czas na armaturę, która również wpływa na charakter i funkcjonalność łazienki. Obiektem naszego zainteresowania stają się zatem baterie prysznicowe, umywalkowe i bidetowe. Oprócz wyglądu, ważny jest rodzaj montażu i to z czego zostały wykonane. Baterie to zakup na lata, więc nie możemy podejmować decyzji pochopnie.
O walorach kabin prysznicowych wszyscy wiemy, ale doceniamy je szczególnie

umywalka

Autor: Sanitec KOŁO

rano, gdy szybki prysznic orzeźwia nas i ładuje pozytywną energią na cały dzień. Kabina prysznicowa jest niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem, nie pozbawiając nas przy tym przestrzeni. Wybór kabin jest tak szeroki, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

Podobnie jest z wannami. proste w formie cały czas spotykają się z ogromnym powodzeniem, ale jeżeli wybierzemy białą stylizowaną, wzroku od niej nie oderwiemy. Wybór nie jest prosty