Długopisy promocyjne

przez | 5 stycznia 2023
Akcesoria piśmiennicze to niewątpliwie najczęściej wykorzystywane produkty do reklamy.

Do najpopularniejszych należą długopisy logopen z nadrukiem. Nierzadko tą metodą promowane są produkty konkretnych koncernów farmaceutycznych, a także usługi banków, punktów kredytowych i dużo innych.

długopisy

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejnymi akcesoriami biurowymi mogą być bloczki do pisania i notesy. Nierzadko spotyka się także ołówki reklamowe, prawdopodobnie najbardziej kojarzone są te z logo Lotto oraz ołówki dostępne w sklepach Ikea.

Więcej na

Sposoby reklamy przedsiębiorstwa

Poza ubraniami i dodatkami, kubkami i przedmiotami piśmienniczymi wykorzystuje się dużo innych przedmiotów, wykorzystywanych do reklamy. Do najważniejszych należą kalendarze. Są dostępne w różnych typach: mogą być ścienne lub stojące, o rozmaitych kształtach i rozmiarach. Niejednokrotnie spotyka się również zegary reklamowe.

Jeśli szukasz innych danych na omawiany wątek, to też rzuć okiem na frezowanie cnc łódź pokrewne materiały, które podnoszą tę tematykę.

Równie popularne są tak zwane smycze na klucze lub na telefon komórkowy oraz breloczki do kluczy. Przedsiębiorstwa prześcigają się w dzisiejszych czasach w pomysłach na wybór miejsc do reklamy. Im bardziej trafna bowiem, tym większe szanse na pozyskanie klientów.
Źródło logopen