W Twoim domu doskonale wyglądają girlandy z żarówek

przez | 7 stycznia 2023
Świecąca girlanda z żarówek przeniesiona została ze stylu amerykańskim. użyjesz ich także na tarasie. Bardzo lubiana dekoracja do mieszkań w klimacie loft.

girlanda wykonana z żarówek, oświetlenie, lampy

Autor: Salon 9design
Źródło: Salon 9design
Niezwykle solidna i wytrzymała. Rewelacyjna ponadto do aranżacji w piwiarni lub restauracji w klimacie nowojorskim. Można girlandy podłączyć do ściemniacza, aby zrobić efekt lekkiego świecenia się żarówek. Girlanda na 10 żarówek.

Jeżeli chcesz poznać kolejne wiadomości utrzymane w takiej tematyce, zobacz link na stronie. W tamtym miejscu także znajdziesz coś interesującego dla siebie.

Zalecane żarówki do świecenia na powietrzu to 25W, najmocniejsza moc żaróweczek do mieszkania to 15W.

Ogólnie opcja girland z żarówek wygląda tak, że jest wiele ich koncepcji. Girlandy świetlne z wielkimi żarówkami znamy większości z produkcji kinowych z USA i coraz bardziej popularne też w polskich domach. To przecież tradycyjne światełka zamontowane na kablu obok siebie. Dodają wiele światła i wielkie możliwości aranżacyjne. Można je zakupić z kolorowymi lub białymi żarówkami. Girlandy z maluteńkimi żarówkami najczęściej znajdywane są na choinkach podczas świąt w grudniu.

Nie pamiętamy że, fajnie jest ich wykorzystywać jako element dodający wdzięku na co dzień.Trzeci rodzaj to girlandy ze światłem LED prezentują się jak przezroczyste rurki z tworzywa sztucznego z małymi żarówkami wewnątrz. Można je wykorzystać zarówno we wnętrzach, jak i na dworze. Ich zalety to maleńki pobór prądu, duży wybór barw.

oświetlenie, żarówki

Źródło: pixabay.com
Cotton balls to totalnie modne girlandy świetlne, które pochodzą z Azji. Są to kulki zrobione ze specjalnie utwardzonego, sznurka z bawełny, zobacz: . Kulki to klosze dla ciopeńkich żaróweczek zamocowanych na długaśnym kablu elektrycznym. Cotton balls są modne, ponieważ nadają lekkie światło i mają ciekawe kolory. Więcej tu: poznaj informacje