Wanny pochodzące od marki Cersanit – ich odmiany, rozmiary oraz przedział kwotowy na stronie samego wytwórcy

przez | 14 lutego 2023
marka Cersanit jest w Polsce bardzo popularną marką, która to jak bardzo dobrze wiemy jest ukierunkowana na artykuły związane z wyposażeniem oraz ozdobą łazienek. Wśród najbardziej popularnych rzeczy, które są sprzedawane przez ową firmę, są wanny.

Można zakupić je zarówno normalnie wewnątrz sklepie typu stacjonarnego, jak i Internetowym. Chociaż mało która osoba w rzeczywistości o tym myśli, wanny można także kupić na stronie samego producenta. Na tej konkretnej stronie, dostaniemy naszą wannę bezpośrednio z głównego magazynu, a więc zazwyczaj o wiele szybciej, aniżeli normalnie.
Komandor

Autor: Junkers

Nasz całkiem nowy temat, czyli wanny Cersanit, są to wanny ukazujące się w kilku odmianach, które to wszystkie znajdziemy na stronie napomkniętego wewnątrz wstępie producenta. Wanny prostokątne, typu asymetrycznego, czy symetryczne – nie w ogóle ważne które dobierzemy, każde z nich ma te same podkategorie, które są ich linią odmian. Są to dokładnie odmiany: Basic, Solution i Design. Wanny prostokątne występują w Rozmiarach do dwustu cm długości, rozmiarowo do stu cm, a ich cena może wynieść góra 1100 złotówek (oczywiście biorąc pod uwagę wszystkie trzy odmiany). Wanny typu asymetrycznego zaś na wspomnianej stronie naszej marki istnieje możliwość dobrać pod względem długości (do 200 cm), a także ceny, która to wynosi także do tysiąca stu złotych. Nasz finiszowy rodzaj czyli wanna [koniecznie zobacz wanny wolnostojące] symetryczna, ma dokładnie te same długości co te dwie pozostałe, lecz przedział cenowy jest niewiele większy, albowiem sięga nie 1100 złotych, tylko tysiąca dwustu złotych.

Warto po dodawać, że w dziale „Wanny” na owej stronie, znajdziemy także podkategorię: Obudowy / Panele, w której istnieje kilka rodzajów kolekcji, a które to cenowo wychodzą do siedmiuset złotych.