Godne uwagi o dużej jakości oraz wybitnej technologii są aparaty EOS 70D oraz GoPro HERO 3. Z nimi uchwycisz wszelką chwilę, która zostanie z Tobą na zawsze

przez | 8 listopada 2022
Pragniemy zapamiętać każdą ważną dla nas chwile. Podczas gdy robimy filmy lub zdjęcia, oczekujemy, ażeby były wyraźne, zapisały każdą kluczową chwile, by z miłą ochotą wracać do nich także po latach. Na rynku jest sporo aparatów cyfrowych z możliwością nagrywania filmików, o bogatych parametrach czy też zadaniach.

Aparat fotograficzny

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Do jednych z fenomenalnych kamer cyfrowych z wymienną optyką stanowi kamera firmy Canon EOS 70D. Uwieczni każdą chwile na fantastycznych zdjęciach i filmach z całą rozdzielczością oraz z prędkością 7 zdjęć na sekundę. Kamera Canon jest zaawansowany 19 – punktowym systemie AF o wysokiej technologii . Do zalet urządzenia cyfrowego EOS 70D należą ponadto nagrywanie filmików w kapitalnej jakości Full HD z szybką, gładką oraz skrupulatną samoczynną regulacją ostrości przy zastosowaniu wysokiej technologii N Dual Pixel CMOS AF. Sterowanie aparatem jest zdalne oraz jest opcja szybkiego oglądania klatek zdjęciowych za pomocą Wi-FI. Z wykorzystaniem szerokiej czułości ISO 12800, robienie zdjęć w bardzo oświetleniu nie będzie stanowiło żadnego kłopotu. Prócz tego nachylanie ekranu dotykowego umożliwia robić fotografie pod przeróżnymi kątami. Kolejną godną polecenia kamerą stanowi GoPro HERO 3 nowe go pro na 2014, 2015), zwłaszcza dla miłośników wyczynów ekstremalnych. W wodzie, w atmosferze bądź na lądzie upamiętni każdą ważną chwile. Kamera GoPro HERO 3 jest 30% mniejsza, lżejsza i 25% bardziej wydajna aniżeli jej dwie wcześniejsze poprzedniczki.

aparat fotograficzny

Autor: yb putro
Źródło: http://www.flickr.com
Zapewnia rejestrowanie w najwyższym stopniu nieuchwytnych momentów z życia z profesjonalną jakością HD 1080p z prędkością 30 fps. Ma czujnik o rozdzielczości 5Mpix, a jej obudowa jest wodoodporna do 40m. Zmniejszona dystorsja, 6 możliwościami soczewek atmosferycznych w połączeniu z możliwością doboru ultra szerokiego, średniego i małego zakresu widzenia kamery, zapewnia więcej możliwości uchwycenie wszelkiej perspektywy w polu widzenia. Wodoszczelna obudowa z płaskim obiektywem umożliwia imponującą ostrość obrazu nad oraz pod wodą, gwarantująca jedno z najbardziej zaawansowanych oraz trwałych utrwalań w dużej jakości filmu w kamerze. Układ audio w kamerze zręcznie wychwytuje spontaniczne dźwięki głosu i muzyki o różnym natężeniu. Udoskonalona została idealna redukcja hałasu wiatru. Kamerę można instalować na nadgarstek lub kask w czasie sportów ekstremalnych.