Archiwa tagu: typ

typ

Co to jest pit 11? Co zrobić, jeżeli pracodawca nie dostarczy nam tego dokumentu? Czy mimo to musimy złożyć deklarację podatkową?

Pit 11 to dokument, jaki musimy dostać od naszego pracodawcy do ostatniego dnia lutego. Znajdują się na nim nasze dochody za zeszły rok. Na takiej podstawie trzeba wypełnić pit oraz przesyłamy do właściwego urzędu skarbowego.
Wiemy już co zrobić z pit 11, a co jeżeli tego dokumentu pracodawca nie da nam? Niestety zdarza się też i tak.

Ciepła radość w wielkim mieście – czyli opcje kominkowe w zasięgu ręki

Aktualnie standardowy odbiorca jest zdolny pozwolić sobie na o wiele więcej niż dawniej i to w praktycznie każdej sferze powszedniego życia. Bardzo wyraźnie widać to w rozwiązaniach aranżacyjnych na które decydują się rozwojowo operujący Polacy.
Kominek to już nie rozwiązanie przeznaczone jedynie dla zamożnych odbiorców.

Jakie błędy popełniane są podczas wypełniania pitu? O jakich kwestiach trzeba pamiętać?

W czasie wypełniania deklaracji podatkowej dosyć łatwo popełnić błędy, czasem są jednakże tak łatwe, iż szkoda tracić tak bezsensownie czas. No bo jak popełnimy błąd, to od razu będziemy musieli poprawić pit, a w sumie taki czas bardziej korzystnie przeznaczyć na coś bardziej ciekawego, choćby na hobby

Faktoring oraz jego rodzaje – a więc, co musiałbyś wiedzieć na temat pewnego rodzaju transakcji z działu handlu

Na pytanie: czym bywa faktoring? – dawaliśmy odpowiedź już w kilku wcześniejszych artykułach, na czym jednakże wspomniany faktoring może polegać? Jakie istnieją jego alternatywy i w jakim miejscu można o nich bardziej dużo poczytać? To wszyściutko oraz jeszcze więcej bez problemu znajdziesz w naszym pisanym dzisiaj artykule!
Pytanko: na czym polega faktoring? – zadaje wiele person, albowiem nawet jeżeli w pewien sposób orientują się na temacik faktoringu, to sama zasada jego oddziaływania umyka niewiarygodnie często.