Każdy komputer powinien posiadać oryginalne oprogramowanie oraz system antywirusowy

przez | 13 maja 2022
Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że w firmach każdy laptop powinien mieć tylko oryginalne i legalnie zakupione programy. Nie ma innej opcji.
Dawniej sporo osób kupowało nieoryginalne systemy.

Reklama online

Autor: Metro Atlanta Marketing Association
Źródło: http://www.flickr.com
Twitter

Autor: Descrier
Źródło: http://www.flickr.com
systemy

Autor: LORUS
Źródło: LORUS
Były one po prostu kopiowane.

Jeżeli prezentowany artykuł jest dla Ciebie fascynujący, odwiedź serwis, a zgłębisz większą ilość informacji, które Cię niezwykle zainteresują.

Jednakże było to w dzikich latach początku kapITalizmu. Dzisiaj nikomu się to już nie opłaca. Poza tym, że jest to po prostu karalne, to przynosi także wstyd osobie, która ma takiego rodzaju oprogramowanie. Możemy też mieć problemy z polskim prawem, jeżeli na takim procederze nakryje nas policja. Z reguły kontrolowane są spółki, ponieważ one zwykle mają dosyć dużą liczbę komputerów. Wówczas każdy firmowy komputer powinien mieć legalne systemy antywirusowe i operacyjne. Dzięki Bogu przy nabyciu nowego laptopa większość posiada już zainstalowany legalny system. To najlepsze rozwiązanie, gdyż nie musimy go w takim przypadku kupować oraz instalować. Nie musimy nawet o tym pamiętać. Zarówno system operacyjny, jak i antywirusowy musimy raz na jakiś czas uaktualniać. One same dadzą nam znać, kiedy będzie to niezbędne, więc nie musimy sobie tego nigdzie zapisywać. Aktualizacje są dość ważne, ponieważ wówczas laptop jest w stanie prawidłowo pracować. To samo dotyczy programów antywirusowych. Aby mogły skutecznie blokować wirusy, muszą się udoskonalać.

Z tego powodu co jakiś czas aktualizacja jest po prostu potrzebna. System operacyjny możemy mieć różny. Wszystko zależy od tego, na czym się nam dobrze pracuje. Ważny jest interface oraz intuicyjność wszystkich ikonek, by laptop nas nie irytował.