Fototapety do pokoju dziennego

przez | 11 stycznia 2023
Fototapety zapewniają wiele możliwości aranżacji niedużych pokoi dziennych, przykładowo w bloku.
Jest to wypróbowany sposób na optyczne powiększenie mieszkania oraz na ożywienie jego aranżacji.

W niewielkim pokoju dziennym świetnie sprawdzą się fototapety z pejzażem, na przykład miasta.

Masz chęć na inną tego typu publikację na opisywany tu wątek? Jeśli tak, to śmiało kliknij ten link – to użyteczna strona (http://www.loft-shop.pl/biurka).

Im jest on bardziej ogromny, tym powierzchnia niedużego salonu zdawać się będzie większa. Fototapety do salonu należy wyeksponować w zakątku wypoczynkowym, np. na ścianie za kanapą, na przeciw niej bądź w aneksie jadalniowym. Gdy pokój jest umeblowany dosyć minimalistycznie, z prostymi meblami, możesz wybrać fototapetę różnokolorową. Zazwyczaj jednak bezpieczniejszym rozwiązaniem do salonu jest fototapeta w stonowanej kolorystyce – utrzymana w sepii czy też czarno-biała. W niewielkim pokoju dziennym robi wrażenie, zaś nie przytłacza. Istotne jest także to, że łatwiej dobrać do niej inne elementy wystroju, jak zasłony, meble aniżeli do fototapety wielobarwnej. Fototapeta z intensywnym motywem, zdjęciem rośliny w makroskali korzystniej będzie wyglądać w dużym wnętrzu. Mały pokój dzienny mogłaby zwyczajnie przytłoczyć.

mieszkania

Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.

Fototapety odnajdziesz praktycznie w każdym supermarkecie budowlanym, a także w sklepach on-line, które mają ich dostatnią ofertę i w większości wypadków, prócz własnych deseniów, wykonują fototapety na zlecenie. Możemy przesłać własną fotografię do sklepu mejlem po czym określić, na jakich wymiarach fototapety nam zależy (może ona zająć całą ścianę w niedużym salonie w bloku).

Te w formacie XXL odbiera się w kilku doskonale do siebie dopasowanych częściach (są samoprzylepne). Zrealizowanie zamówienia trwa z reguły 3-8 dni roboczych.