Loading...

Mobile Menu

Kuchnia sielska czy minimalistyczna?

Od czasu w którym stała się domowym centrum dowodzenia, w kuchni musi znaleźć się miejsce, także na popijanie kawy, odrabianie lekcji, pracę, plotki i rodzinne .
Możemy tu nie tylko przygotowywać posiłki, ale i miło spędzać czas. Nawet jeżeli nie jest wiejsko-sielska czy stylowa, a chłodna jak laboratorium. Ponieważ w kuchni sterylność i perfekcja nie są priorytetem! Dom odbieramy zupełnie inaczej, kiedy nie kojarzy się ona wyłącznie z obowiązkami i wydawaniem posiłków.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : dom , kuchnia , meble , tradycja , wnętrze

Chcesz w nietypowy sposób ozdobić swoje mieszkanie? A może dekoracyjne kaloryfery będą strzałem w dziesiątkę?

W dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas chciałby być uznany za oryginalnego. Jeśli Ty również należysz do takichpodobnych ludzi i przykładowo akurat urządzasz swoje mieszkanie, na pewno masz wielkie pole do popisu - korzystaj z naszych porad!

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : domu , materiał , wnętrz , wnętrze , wygląd

Jak odmienić mieszkanie na wiosnę?

Aby odmienić dom na wiosnę, nie musimy od razu robić drogiego, kapitalnego remontu. Możemy zainwestować w parę efektownych dodatków, by szybko wprowadzić efektowne zmiany. Specjaliści uważają, iż nawet drobne roszady w dekoracjach znacznie wpływają na nasz nastrój. Na ogół wystarczy poprzesuwać parę mebli, dodać jaśniejsze zasłony, powiesić kolorową grafikę na nijakiej ścianie.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : dekoracje , dom , ogródek , wnętrze

Co powiesz na szkło w aranżacji Twojego wnętrza? Zobacz, jakie możliwości gwarantuje ten niezwykle solidny i elegancki materiał

Mity są niezwykle trwałe, ich pozycja jest bardzo trwale zakodowana w naszym umyśle. Trzymamy je w pamięci i później bezrefleksyjnie je powielamy. Tak jest bez wątpienia w kwestii szkła w urządzaniu wnętrz. Na samo to słowo, ktoś może stwierdzić, że to przecież zbyt delikatny materiał, że z pewnością się nie sprawdzi. A dzieje się tak dlatego, że ze szkłem mieliśmy dużo do czynienia. Po prostu, każdemu coś kiedyś szklanego się zniszczyło, w taki dokładnie sposób myślimy o tym, jak o czymś kruchym, co z pewnością nie wypełni swojej roli przy urządzaniu pomieszczeń. Jak obrazują jednak przykłady, to nic innego, jak stereotyp, który nie ma pokrycia w rzeczywistości.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnia , szkło , wnętrze
1 2
Page 1 From 2