Loading...

Mobile Menu

Co powiesz na szkło w aranżacji Twojego wnętrza? Zobacz, jakie możliwości gwarantuje ten niezwykle solidny i elegancki materiał

Mity są bardzo utarte, ich pozycja jest bardzo trwale ugruntowana. Przechowujemy je w pamięci i w późniejszym czasie bezrefleksyjnie je powielamy. Tak jest na pewno w kwestii szkła w planowaniu wnętrz. Na samo to słowo, ktoś może pomyśleć, że to w końcu zbyt łatwo niszczący się materiał, że na pewno się nie nada. A dzieje się tak dlatego, że ze szkłem zbyt często się spotkaliśmy. Zwyczajnie, każdemu coś kiedyś wykonanego ze szkła się zniszczyło, w ten dokładnie sposób myślimy o tym, jak o czymś kruchym, co z pewnością nie spełni swojej roli przy urządzaniu pomieszczeń. Jak obrazują jednak przykłady, to nic innego, jak stereotyp, który nie ma pokrycia w realnym świecie.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : kuchnia , szkło , wnętrze

Jak odmienić mieszkanie na wiosnę?

Aby odmienić wnętrze na wiosnę, nie trzeba od razu przeprowadzić drogiego, długotrwałego remontu. Wystarczy sięgnąć po parę modnych dodatków, by w parę chwil wprowadzić efektowne zmiany. Zdaniem psychologów nawet drobne roszady w dekoracjach korzystnie wpływają na nasze samopoczucie. Zwykle wystarczy poprzesuwać parę mebli, uszyć nowe zasłony, powiesić kolorową grafikę na nijakiej ścianie.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : dekoracje , dom , ogródek , wnętrze

Chcesz w nietypowy sposób ozdobić swoje mieszkanie? A może dekoracyjne kaloryfery będą strzałem w dziesiątkę?

W współczesnych czasach właściwie każdy z nas chciałby być uznany za oryginalnego. Jeżeli Ty również należysz do takichpodobnych osób i na przykład akurat urządzasz swoje mieszkanie, na pewno masz ogromne pole do popisu - skorzystaj z naszych porad!

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : domu , materiał , wnętrz , wnętrze , wygląd

Aranżujemy dom: jak zestawiać ciekawe meble z dekoracjami?

Dawniej domy pełniły przede wszystkim funkcję użytkową: miało się w nich komfortowo żyć, a zaprojektowanie wnętrz miało sprzyjać utrzymaniu porządku. W chwili obecnej przywiązujemy niemałą uwagę do aranżacji pomieszczeń, zestawiając ze sobą wspaniałe meble i oryginalne dodatki. Jak robić to prawidłowo, by uzyskany rezultat był trendy i atrakcyjny wizualnie?

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : mieszkania , Wnętrza , wnętrze
1 2 3 4
Page 1 From 4