Loading...

Mobile Menu

Odpowiednio dobrany obiektyw pomoże nam zrobić jeszcze ładniejsze zdjęcia

Jak wiadomo teraz coraz więcej osób zajmuje się fotografią. Wystarczy tylko przejrzeć mnogie strony społecznościowe ażeby zobaczyć jak wiele ludzi pstryka i ile frajdy im to sprawia. To nadzwyczaj poprawnie, gdyż dzięki temu coraz więcej znaczących dla naszego kraju i zwyczajnie dla ludzi wydarzeń zostaje wychwycona w postaci zdjęć i fotografii. Jest to niezmiernie ważne dlatego że dzięki temu pokolenie które po nas nadejdzie będzie miało nadzwyczaj wiele argumentów na to jak wyglądało to obecne życie oraz czym się absorbowali ludzie obecnych czasów, co ich pociągało, co się ciekawego działo i dużo innych podobnych rzeczy.

Filled under : Aparaty i kamery
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aparat , fotografia , obiektyw

W jaki sposób wygląda rynek fotografii, jakie są najbardziej popularne odmiany aparatów cyfrowych

Jeszcze kilkanaście lat temu nic nie wskazywało na to, że powoli się kończy dominacja tradycyjnych aparatów, opartych na kliszy. Co prawda pojawiały się pierwsze aparaty cyfrowe, ale jakość ich fotografii pozostawiała wiele do życzenia. Lecz bardzo szybki rozwój technologi sprawił, że wszystko się zmieniło, i dzisiaj kliszowymi aparatami fotografie robią jedynie starej daty pasjonaci.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aparat , obiektyw

Nowe możliwości filmowania i fotografowania z większych wysokości przy wykorzystaniu niedużych, sterowanych dronów

Pojawienie się małych, sterowanych dronów, zwanych też inaczej kopterami, pozwoliło na zupełnie nowe, niemożliwe do tej pory do wykonania techniki jeśli chodzi o fotografowanie i filmowanie. Takie urządzenia potrafią latać nawet kilka godzin bez lądowania, a sterować nimi można za pomocą specjalnych pilotów.

Filled under : Aparaty i kamery
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : aparat , koszt , Urządzenia , usługi
1 2
Page 1 From 2