Jak dobrać właściwe umeblowanie do domu? – To wybierzmy sosnę!

przez | 6 czerwca 2022
Jak zastanawiasz się które meble z drewna wybrać to trafiłeś idealnie! Nasza propozycja jest wzbogacona wieloletnim doświadczeniem, bo wiemy, czym szafy drewniane a także łóżka drewniane powinny być. Jak chcemy najlepszy, najbardziej fachowy produkt musimy wybierać niezawodność, a takie właśnie produkty są zrobione z sosny. Jaki więc posiadamy wybór?

meblemagnat.pl

Autor: meblemagnat.pl
Źródło: meblemagnat.pl
Zacznijmy od szaf sosnowych, które zrobione są z bezsękowego drewna sosnowego. Drewno to klejone jest poprzecznie, co wpływa na solidną trwałość. To właściwie gwarantuje mniejszą podatność na ruchy, które mogą być spowodowane przez pracę drewna. Taka szafa musi być jednocześnie montowana na metalowych śrubach, natomiast drewniane kołki to jedynie dodatkowe bezpieczeństwo przed pracą drewna. Co istotne, żaden element takiej szafy nie może być osadzony na kleju, co oznacza, iż daną szafę można rozkręcać i skręcać, ile tylko razy pragniemy.

Niezwykle ciekawe są też komody sosnowe, czy bieliźniarki sosnowe.

Masz ochotę znaleźć więcej (https://www.kanownik.pl/786,Stoly-kawowe.html) na prezentowany temat? Jeśli tak, to śmiało kliknij ten link, a na pewno będziesz czuć satysfakcję.

Dostępne są one w paru wersjach, co oznacza, że szuflady czy drzwiczki będą na pewno gładkie, na przykład wypełnione ratanem czy frezowanym filunkiem. Filunek natomiast może być prosty lub półokrągły. Solidność jest zapewniona w każdym szczególe, dzięki temu szuflady montowane są na solidnych metalowych prowadnicach rolkowych. To sprawia, iż nie straszne im są spore obciążenia. Na łóżkach sosnowych możesz się wyspać jak król, a wybór jest naprawdę wielki. Tak więc jak łóżka sosnowe to typy pojedyncze, podwójne, a również łoża małżeńskie. Każdy z modeli dostępny jest w wersji z ratanem lub filunkiem drewnianym.

Także rozmiary są bardzo różne, przykładowo szerokości od osiemdziesięciu do dwustu centymetrów. Jeśli nie odnajdziesz swojego rozmiaru to żaden kłopot, istnieje możliwość zamówienia tego typu łóżka na wymiar. Łóżka sosnowe to solidne drewno sosnowe, gdzie każdy element jest pokrywany lakierem aż trzy razy. Łóżka sosnowe są montowane na najbardziej niezawodnych, trwałych śrubach, dzięki czemu łóżko można składać i rozkładać wielką ilość razy. To wszystko oferuje jakość na lata, i to nieważne czy mówimy o łóżkach, szafach czy komodach. Gdy myślimy o szafie czy łóżku drewnianym pamiętajmy, by wybrać z głową, wybierzmy sosnowy model. To gwarancja na lata, nie tylko na chwilę, na teraźniejszość, która właściwie mija tak prędko, że nawet nie wiadomo, kiedy i jak. Myślmy bardziej przyszłościowo, a wybierzemy zdecydowanie najlepiej.