Parawan na wannę jako należyte wyjście do małej łazienki

przez | 4 czerwca 2022
Każdy chciałby mieć wygodną, obszerną łazienkę, jednak posiadacze ciasnych wnętrz często muszą wybierać pomiędzy wanną a natryskiem.
Parawan na wannę to dobre rozwiązanie do małej łazienki w sytuacji, kiedy potrzebujemy mieć i natrysk i wannę.

parawan

Autor: Plage Vinilos y Adhesivos
Źródło: http://www.flickr.com
sprzątanie biurowca

Autor: Pieter van Marion
Źródło: http://www.flickr.com
Parawany są niezwykle uniwersalne i pasują do aranżacji łazienki w dowolnym stylu, zarówno tych współczesnych, jak i stylowych. Są różne wersje parawanów i każdy może wybierać właściwy do pragnień. Parawany z otwieraniem wahadłowym to jeden fragment montowany na ścianie, który obraca się wokół własnej osi. Ów typ parawanu nadaje się jedynie do wanien prostokątnych. Jego walorem jest łatwość utrzymania w schludności. Modele przesuwne pasują do większości wanien. Montaż ich nie jest ciężki.

Zainteresowały Cię treści opisane w naszym tekście? Jeżeli tak, to czytaj także warszawa wykończenie pod klucz analogiczne wiadomości, dotyczące tego tematu. Zachęcamy Cię do przeczytania do kolejnej witryny.

Mocuje je się na wannie, również nad jej obrzeżem za pomocą odpowiednich prowadnic. Mogą się komponować z jednego, albo wielu fragmentów, z jakich część jest przesuwna, a część stateczna. Można również wyselekcjonować typ harmonijkowy. Składa się z paru części i tak jak przesuwne odpowiadają do jakiegokolwiek gatunku wanny. Różnią się od nich tym, że nie nastręczają montowania prowadnic. Osiągalne w sklepach parawany posiadają różne wymiary i trzeba je dopasować w taki sposób, żeby podczas kąpieli nie zalewać toalety. Parawan może być wykonany ze szkła hartowanego, albo z szyb polistyrenowych.

Mogą być przeźroczyste, matowe, przydymiane, nawet z nadrukiem, czy też z tłoczonym wzorem. Ze względów praktycznych należałoby wybrać ścianki ze specjalną warstewką, jaka sprawia, że nie zostają na nich resztki kropel. Taki parawan jest łatwiejszy w utrzymaniu czystości.