Której firmy garnki chce mieć w swojej kuchni każda gospodyni?

przez | 26 lutego 2022
Każda gospodyni chce mieć w swej kuchni najlepsze naczynia. Dobrze jest, gdy są to naczynia bezkonkurencyjnych producentów. Wtedy jest gwarancja, że potrawy przygotowywane przez gospodynię będą mieć najlepszy smak oraz w każdym wypadku się udadzą.

Duńska firma Eva Solo produkuje akurat najlepsze garnki. Szczycą się one wysoką klasą oraz przemyślanym wyglądem. Spółka ta wprowadza luksusowe wzornictwo do rzeczy kuchennych, które wykorzystujemy na co dzień. Do nabycia w wirtualnym sklepie są szklanki ze szkła przezroczystego o fesetowym wzorze. Ze względu na bardzo uniwersalny wygląd, szklanki te mają szerokie zastosowanie. Można ich używać do zimnych i gorących napojów, przez wykorzystanie dużej klasy szkła utwardzanego. Będą pasować do zwyczajnie nakrytego stołu, wraz z eleganckimi łyżkami i widelcami.

Odkryj następne pokrewne niezwykle cenne źródło informacji na rozważany temat – kliknij tutaj oraz poznaj więcej w serwisie usługi remontowe garwolin.

Szklanki mają prosty kształt, lecz przełamuje go fesetowy wzorzec, jaki ładnie odbija światło. W taki sposób powstaje niepowtarzalny efekt wizualny. Można używać ich w czasie śniadania, pitej po południu kawy czy też spotkania w gronie znajomych. Dostosowane są one do mycia w zmywarce.

eva solo

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Nabyć moglibyśmy również komplet desek do krojenia razem z podstawką firmy Eva Solo. Komplet jest złożony z trzech desek o różnorodnych barwach i podstawki, która oszczędzi trochę miejsca na stole w kuchni. Każda z desek posiada odmienny kolor, i każda z nich przeznaczona jest do czego innego: do krojenia chleba, ryb lub kurczaka. Odmienny kolor każdej deski pozwala na łatwiejsze utrzymanie czystości w kuchni i eliminuje problemy związane z bakteriami, jakie gromadzą się w zwykłych deskach. Umyte deski można położyć na podstawce.

Deski były wyprodukowane z tworzywa sztucznego, gdyż zostało ono uznane za surowiec higieniczny, jaki zapobiega roznoszeniu się zarazków. Podstawka pod deski jest z aluminium. Deski można by myć w zmywarce, ale podstawkę trzeba myć ręcznie.