W czym projektory bezlampowe są lepsze od takich typowych?

przez | 31 sierpnia 2022
Dziś coraz częściej można by spotkać osoby, które zamiast typowego telewizora mają w swoim mieszkaniu rzutnik. Daje to olbrzymi obraz, a do oglądania programów w tv niezbędny jest tylko specjalny tuner podłączony do laptopa.
Zwykłe projektory mają lampę, jaka funkcjonuje przez 20000 godzin.

Projektory bezlampowe

Autor: Hannspree
Źródło: Hannspree
Po upłynięciu tego czasu konieczna jest wymiana lampy. Do nabycia dziś mamy projektory bezlampowe, jakie sprawiają, że zmniejsza się koszt ich eksploatacji oraz zmniejsza się zanieczyszczenie środowiska, które powodowane jest poprzez zastosowanie lamp rtęciowych. Dzięki nowej technice w rzutnikach bezlampowych wyświetlane widoki wyglądają imponująco też w pomieszczeniach kiepsko przyciemnionych. Podczas używania typowej lampy emitowany obraz traci z czasem na jakości.

Kliknij zamieszczony poniżej (http://www.m2t.com.pl/pl/drukarki-etykiet-11) odsyłacz prowadzący do analogicznego opracowania – ono bez wątpliwości również będzie dla Ciebie niebanalne!

Takie projektory zapewniają ostre obrazy przez całe życie projektora. Innowacyjne projektory bezlampowe są stworzone z myślą o rygorystycznych klientach. Mogłyby być wykorzystywane podczas zebrań biznesowych. Można by je też wykorzystywać w celach szkoleniowych. Nie mają one tradycyjnej lampy, a zamiast niej używają światła laserowego. Obniża to o wiele koszty używania urządzenia.

Automatyczne wprowadzanie i księgowanie

Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
Można by dzisiaj kupić projektory bezlampowe, jakie posiadają niezwykle długą żywotność i mogą być stosowane w biznesie oraz w szkolnictwie. Charakteryzują się one cichą pracą, dużą jasnością i mają bardzo rozbudowany zbiór łącz. Urządzenia te mają często złącze USB, jakie pozwala na prezentację multimedialną bez laptopa.

Urządzenia mają czujnik jasności, który pozwala na dopasowanie jasności emitowanego obrazu do natężenia światła na sali. Urządzenia te do najtańszych nie zaliczają się, jednak na kupno urządzenia zazwyczaj decydują się firmy, którym koszt szybko się zwróci.