Urządź dom według naszych inspiracji! Mieszkanie jak w Hiszpanii na każdą kieszeń!

przez | 26 lipca 2021
W przypadku, gdy chcesz zatrzymać wspomnienie wakacji na dłużej, delektować się klimatem rodem z hiszpańskich plaż zrób sobie pomieszczenia w stylu hiszpańskim! Jak się okazuje, jest to niezwykle proste, a wszelkie niezbędne do aranżacji elementy odnajdziesz w sklepach wnętrzarskich.

W Polsce mamy jesień w pełni. Wszędzie jest kolorowo od drzew, na cmentarzach palą się świeczki… Wieczory są długie, i chyba lada dzień będzie Boże Narodzenie. I choć przepadam za magię gwiazdki, ciągle tęsknię za urlopem i wakacjami w Hiszpanii (sprawdź blog o wnętrzach). Był to cudowny urlop, pełen beztroski i wypoczynku. Pomyślałam sobie, że powinniśmy trochę odświeżyć wygląd mieszkania – może zrobię na pomieszczenie w stylu hiszpańskim?

projekty wnętrz

Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com

Od razu włożyłam palto i pogoniłam do supermarketu.

Jeżeli uważasz, że chcesz znaleźć podobne posty, to zobacz wskazówki (http://dekorianhome.pl/farby-do-scian-zmywalne) – to trochę odmienny punkt widzenia, ale także jest warty uwagi.

Mam do niego blisko, wiedziałam, że są w nim ostatnio wrzosy niedrogo. Zakupiłam kilka doniczek i osłonek na kwiatki, ustawiłam na parapecie. Wyjęłam z dna szafy mój ulubiony orientalny pled, którym od czasu do czasu nakrywam fotel, do tego kilka poduszek w śródziemnomorskim klimacie, i już w mieszkanku było trochę hiszpańskiego stylu. Mam trochę sporych kamieni przywiezionych z zagranicznych plaż, do tego drewniana rama na lustro i gotowe!

Innych pomysłów szukałam intensywnie i długo w Internecie. Nie jest wbrew pozorom proste znaleźć w terabajtach bezużytecznych informacji konkretne źródło faktów. Na koniec mi się udało, po raz kolejny niezawodna okazała się internautka prowadząca blog lovingit. Polecam jej wpis o śródziemnomorskim stylu – ! .https://jeger.pl/pl/farby-do-mebli/458-jeger-renocolor.html – (wejdź https://www.jeger.pl/pl/farby-do-mebli/458-jeger-renocolor.html)Jest niesamowity, a wszystkie przedmioty można zakupić w internetowych sklepach!