Jakim sposobem prędko i łatwo przygotowywać posiłki oraz napoje?

przez | 26 lipca 2021
Bosch jest marką z 60-letnią tradycją. Łączy to, co najlepsze, by szykowanie posiłków sprawiało nam frajdę, a posiłki były doskonałe: estetykę, zaawansowaną technikę jak też lata doświadczeń. Wykorzystując Bosch Małe AGD do kuchni zdołasz stworzyć wszystko w mgnieniu oka, zaczynając od sosów przezpyszne desery do świeżo wyciśniętych soków.

robot kuchenny

Autor: PHILIPS
Źródło: http://www.pr.philips.pl/show_photo.php?id=686
Czy wymagasz kompleksowego pomocnika do mniejszych potraw, czy też potężnej pomocy do większej ilości jadła, Bosch Roboty kuchenne posiadają jedną łączną cechę: wspiera je przeszło 60 lat praktyki w branży. Widać to w innowacyjnych fortelach technologicznych, prostym sposobie obsługi a także solidności urządzeń marki. Stąd roboty kuchenne marki Bosch zawsze perfekcyjnie sprawdzą się w codziennym przygotowywaniu potraw – porównaj. Pyszne ciasta, zupki, ręcznie wykonywane makarony lub cienko siekane warzywa do kuchni azjatyckiej, to żaden problem.

Przy pomocy nadzwyczajnego wyposażenia, robot kuchenny świetnie poradzi sobie z ugniataniem, mieszaniem i miksowaniem. Dzięki bardzo ostrym ostrzom a także mocarnym silnikom Bosch roboty kuchenne malaksery ułatwiają realizację wielu obowiązków. Ergonomiczna stylistyka pozwoli ci pewnie nadzorować miksowanie a także mieszanie. Miksery manualne marki Bosch są wygodne w użyciu przez odpowiednie rozlokowanie wagi oraz z łatwością radzą sobie ze wszelkimi składnikami.

Odczuwasz, że ten artykuł jest ciekawy, ale musisz mieć kilka dodatkowych wiadomości. Nie wahaj się – najedź na ten link i kliknij po źródło (http://www.gmsystem.pl/blog/ms-project/).

Ergonomiczny uchwyt znakomicie leży w dłoni, dzięki czemu lekką ręką zrobisz

roboty kuchenne

Autor: Scott Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

puszyste ciasto.

Masz ochotę na koktajl, apetyczną zupę czy też odświeżające smoothie? Wszystko to można zrobić jednym pstryknięciem z mikserem kielichowym firmy Bosch – roboty kuchenne. Mocny silnik, precyzyjne ostrza ze stali nierdzewnej a także wielkość do 1,75 litrów sprawiają, że rozdrabniacz czyni całość za ciebie. Wyjątkowo ostre ząbkowane ostrza z nierdzewnej stali zapewniają fantastyczną dokładność cięcia. Co więcej zróżnicowanie wielkości krojenia do 17 mm pozwala zadecydować o tym, jak cienko chcesz wszystko kroić. Nazwa rozdrabniarek marki Bosch mówi sama za siebie, szatkują one dowolne jarzyny błyskawicznie i z łatwością. Dodatkowo ten praktyczny sprzęt kuchenny łatwo będzie wyczyścić, ponieważ akcesoria można umyć w zmywarce do naczyń.