Wyjątkowa jakość kamery GoPro pozwoli oglądać w ogromnej klasie filmy przesyłane z dronu

przez | 26 lipca 2021
Wyborna jakość, nadzwyczaj dobra ostrość, dźwięk i użytkowość, to i jeszcze dużo zastosowań wymagamy od rasowej kamery. Ale już dzisiaj możemy wykonywać ujęcia, fotografie bądź kręcić filmy, jakie do niedawna były zajęte jedynie dla ekipy kinematograficznej z ogromnym nakładam kapitału.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com

Atuty w największym stopniu zaawansowanej kamery GoPro realizują wymogi ogromnej jakości oraz najnowszej technologii. Jest to kamera ukształtowana nie tylko do sportów wyczynowych, ale również do powietrznych wypraw. Jej kluczową zaletą jest lekkość oraz to, że jest niedużych wymiarów. Dzięki czemu nie ciąży operatorowi obrazu oraz wolno nią chwytać obraz dosłownie wszędzie. Ta kamera pozwala rejestrować jeszcze szerszą perspektywę za sprawą wyjątkowej soczewki, która uchwyci obraz filmowy nie tylko ten, jaki ma przed sobą, lecz i po bokach. Kamera w sprytny sposób dostraja liczbę klatek na sekundę, tak aby zapewnić perfekcyjny obraz też przy nienależytym oświetleniu. Zobacz tutaj: http://www.gohero.pl/3dr-solo.

Dzięki najświeższej technologii kamera ma wybitną ostrość filmu i umie ograniczyć odkształcenia obrazu. Przede wszystkim ma łącze Wi-Fi, dzięki czemu możemy bezpośrednio obserwować obraz filmowy, który kamera zapisuje. Dzięki konstrukcji jest nadzwyczaj poręczna oraz jest bezproblemowa do umocowania na przykład na kasku, dronie, opasce na dłoni, dzięki temu pozwala zapisywać realistyczne oraz urocze obrazy filmowe. Dron z kamerą tej marki z pewnością zapisze imponujące krajobrazy o znakomitej klasie audio oraz obrazu filmowego.

Kamera GoPro za pośrednictwem własnej lekkości i niewielkich rozmiarów jest dostosowana do tego, aby zapisywać film z lotu ptaka. Obudowa równocześnie jest stabilna i silna, również plusem jej jest to, że jest wodoodporna, dzięki temu także przy niepewnej aurze daje gwarancje, że ujęcia będą świetne- www.gohero.pl/fy-g4-3d-gimbal. Drony mogą być standardowym wyposażeniem kamerzystów oraz fotografów. Ujęcia z lotu ptaka robią bajeczne doznanie i na pewno czynią film interesującym. Mogą być użytkowane na uroczystościach takich jak weselach, lecz także sesjach plenerowych czy też filmach. Drony mogą być także użytkowane przez osoby uprawiające sporty ekstremalne. Dzięki dodatkowej aplikacji na telefonie, opasce kasku, dron z kamerą będzie iść w ślad za sportowcem oraz kręcić jego porywające poczynania.