Poszukujesz bezzałogowego statku latającego? W chwili obecnej najlepiej wyprzedaje się dron DJI Phantom 3 i dron 3DR SOLO

przez | 19 sierpnia 2022
Od niedawna powszechne są bezzałogowe statki latające. Ich fenomenem jest przede wszystkim to, że mogą być stosowane zarówno przez amatorów, jak i fachowców. W dodatku są one skonstruowane do rozmaitych celów, zatem każdy na pewno do czegoś wykorzysta to malutkie urządzenie.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

W chwili obecnej najbardziej znany i polecany jest dron DJI Phantom 3 (sprawdź), jaki produkowany jest w dwóch wersjach. Pierwsza z nich skierowana jest do amatorów, druga z kolei do zawodowców.

Sprawdź większą ilość detali, a zobaczysz inne materiały, które zapewne także Cię zaintrygują. Nie wahaj się zatem i użyj linku e-toll.

Wiadomym jest, że ta druga jest o wiele droższa, bowiem posiada lepsze parametry. Istotną zaletą tego urządzenie jest opcja rejestracji filmu o rozdzielczości 4K, co jest prawdziwym hitem na rynku. Na dodatek dron DJI Phantom 3 ma mnóstwo przeróżnych bajerów. Istotne jest bez wątpienia to, iż istnieje szansa automatycznego powrotu do miejsca startu. Dla specjalistów relewantne będzie to, iż w tym modelu nawigacja ma być na wyższym poziomie. Cena za to urządzenie nie powinna przewyższyć 5000 zł. Jeśli tymczasem szukamy czegoś bardziej fachowego to być może dron 3DR SOLO spełni wszystkie nasze wyczekiwania. Ważkie jest to, iż łatwo i dobrze się go obsługuje. Ponadto zamontowany został klawisz PAUSE, dzięki któremu mamy szansę zatrzymania bezzałogowego statku latającego w dowolnym punkcie. Powinno się jednak zaznaczyć, iż dron 3DR SOLO służy głównie do pracy zarobkowej. Amatorzy winni decydować się na tańsze warianty, albowiem mnóstwo funkcji w żadnym wypadku nie zostanie przez nich wykorzystane. Ten model kosztuje ok. 7000 zł, toteż jest to już dość duży wydatek. Jednakże osoby, jakie absorbują się fotografią na bank będą usatysfakcjonowane z tego sprzętu. Warto dodać, że dron 3DR SOLO w tej chwili jest jednym z najbardziej interesujących urządzeń dostępnych na rynku, na przykład: .

Jeżeli masz w planach zakup drona to zdecyduj się na jeden z wyżej wyszczególnionych modeli. Są to niezawodne sprzęty, jakie nie popsują się po kilkunastu użyciach. Jeśli posiadasz wątpliwości to najlepiej stanie się, jeżeli pogadasz z kimś kto posiada większe pojęcie w tym temacie. Nie zwlekaj dłużej, tylko już dziś zdecyduj się na zakup drona!

Kategoria: Bez kategorii