Komputer Dell

przez | 13 stycznia 2022
Kiedy wybieramy komputer często wybieramy nowszy model tego, który już się sprawdził. Naprawdę warto, więc wybrać model laptopa dell xps 14, który jest młodszym bratem della xps 15z. Gdy zwrócimy uwagę na najistotniejsze parametry od razu zauważymy różnicę i to, że komputer ten jest naprawdę świetny. Wąska obudowa, nieduża waga sprawia, że laptop ten prezentuje się rzeczywiście dobrze. Powinniśmy, więc zastanowić się nad tym, czy nie postawić na ten model. Oczywiście nie jest to laptop, o którym usłyszymy, w każdej reklamie, ale dzięki temu zyskamy laptop, który będzie nas wyróżniał. Powinniśmy, więc zobaczyć jak prezentuje się ten sprzęt i to jak dobrze się na nim pracuje, bo klawiatura jak i touchpad są naprawdę dobrze pomyślane.

dell

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Zmienię laptop na lepszy model – dell xps 14

Jeżeli szukamy laptopa, który swym wyglądem i wagą sprawi, że będziemy oszołomieni to na pewno dobrze spojrzeć na dell xps 14. Oczywiście wszystko to kwestia gustu, ale osoby lubiące aluminiowe wykończenia będą zachwycone.

Tekst analizujący tę problematykę jest niezwykle drobiazgowy, jednak warto zbadać inny punkt wiedzenia. My zalecamy to omówienie (lombardpiaseczno24h.pl/cena-zlota/).

Ciemnoszara ramka monitora zapewne okaże się kolejnym powodem in plus, żeby postawić właśnie ten laptop. Nie wspominając nawet o charakterystycznej barwie klawiatury, która świetnie wpisuje się w całościowy wygląd komputera. Gdy chcemy znaleźć komputer, który rzeczywiście będzie świetnie wyglądał to dell xps 14 będzie idealnym rozwiązaniem.

Na dodatek wszystko jest dobrze zaprojektowane począwszy od portów USB, czy

dell

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl

stanu pamięci. Oczywiście nad zaletami tego sprzętu można byłoby się pisać wręcz w nieskończoność, ale prawda jest taka, że jeśli chcemy dowiedzieć się, jaki ten laptop jest naprawdę to musimy go kupić i rozpocząć na nim pracę. Wtedy przekonamy się, że były to naprawdę świetnie wydane pieniądze.

Nie ma sensu gdybać, ale można popytać wśród znajomych czy posiadają ten właśnie model, jeżeli tak to użytkownicy będą w stanie powiedzieć nam o tym, czy warto czy nie powinniśmy płacić za to urządzenie. Bardzo często jednak większość osób mówi, że marka Dell, to klasa sama w sobie. Komputer ten często bywa używany przez dwóch a nawet i trzech użytkowników. Bo jest po prostu nie do zepsucia. Dobrze, więc wziąć to pod rozwagę, kiedy mamy zamiar wybrać sobie komputer.