Klimat egzotyki w twojej toalecie

przez | 18 marca 2022
Świat, który nas otacza staje się coraz bardziej modernistyczny. Posiadamy do dyspozycji najnowszej generacji telefony oraz komputery, prowadzimy samochody elektryczne. Jednak w stylizacji wnętrz wciąż widać, że wiele osób choruje na postmodernistyczną nostalgię.

Jeśli chcesz w swojej łazience stworzyć klimat niczym w egzotycznej łaźni, mamy na to sposób.
Wówczas najważniejszym elementem będzie bez wątpienia mozaika kamienna. Będzie to rozwiązanie trochę bardziej kosztowne niż nabycie kafelek, jednak zdumiewający efekt jest pewny. Możemy wymyślić sobie dowolną kompozycję, gdyż projekty realizowane są indywidualnie. Dlatego tutaj będziemy mieli wielkie pole manewru. Mozaika kamienna idealnie odda wybrany styl orientu, który pragniemy otrzymać – bizantyjski, indyjski czy arabski – po więcej wejdź na multiwnetrza.pl.

Odwiedź naszą witrynę. Tam czekają na Ciebie kolejne niebywale zajmujące wątki. Robimy dla Was dalsze wpisy (http://skleposwietlenie.pl/1648-lampy-sufitowe-lazienkowe) i będziemy szczęśliwi, jeśli je oglądniecie.

Do tego wolnostojąca, złocona wanna i nic poza tym na posadce nie będzie nam potrzebne. Może poza kilkoma kwiatkami liściastymi, które nie lubią od słońca oraz uwielbiają wilgoć.

Przy tak stworzonej podłodze, pozostaje nam już tylko nałożyć płytki ścienne, odpowiednio dopasowane do mozaiki. Jeżeli wybraliśmy kolorowy wzór na podłodze, powierzchnie ścian lepiej będzie pokryć jednolitym kolorem, żeby uniknąć przesady. Konieczne jednak będzie powieszenie jakiegoś ciekawego malunku, w złoconej ramie. Dzięki temu, nasze płytki ścienne będą właściwie zaakcentowane – czytaj tu.

Nie ociągaj się – jeżeli zaintrygowały Cię interesujące informacje, to wejdź w ten link i czytaj więcej nowy opis.

Pamiętajmy także o lustrze, które w orientalnej stylizacji pełni bardzo istotną rolę. Dodatkowo, przy typowaniu mebli, możemy postawić na ciemniejsze drewno, które wtopi się w tło.

tableau - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Aranżacja łazienki od podstaw to bardzo dobra zabawa, jeżeli tylko wiemy, w którejj stylistyce chcemy ją przeprowadzić.

Obecnie do łask powrócił styl orientalny, pełen blichtru, który jest bardzo często wykorzystywany przez wielu ludzi. Jeśli pragniesz wykorzystać go u siebie, koniecznie zakup mozaikę kamienna na podłogę.