Co zrobić aby przestrzeń w naszym mieszkaniu wyglądała bardziej oryginalnie oraz ciekawie? Pomysły na niecodzienne dodatki.

przez | 27 kwietnia 2022
Kwestia urządzania domu wcale nie musi być drogą przez mękę. Jak wyjdziemy poza standardowe myślenie, wzięte wprost ze sklepów budowlanych oraz pobawimy się troszkę takim tematem, może się okazać, iż otrzymamy rewelacyjny efekt. A przecież to jest najbardziej istotne, by osiągnąć coś z czego będziemy mieć satysfakcję, a jeśli jeszcze otrzymamy całkiem oryginalną przestrzeń, to będzie podwójny sukces.

nowoczesne fotele

Źródło: damnet.pl

Często w czasie urządzania mieszkania jesteśmy zbyt przesiąknięci wszelkimi klasycznymi pomysłami z dużych marketów zajmujących się sprzedażą rzeczy do domów, czy też z kolorowych gazet. Dobrze jest spojrzeć na taki temat inaczej i prócz podstawowych rzeczy dodać coś od siebie.

To dobry moment, aby zgłębić więcej danych na prezentowany temat – potrzebne będzie jedynie oryginalne www, które wyświetli potrzebne informacje.

Tego typu rzeczą może być barek w jakimś pokoju. Ile razy przygotowując jakąś imprezę myśleliśmy o tym, że fajnie byłoby posiadać w mieszkaniu coś na kształt lady barowej. Jeżeli mamy na coś takiego miejsce, to czemu nie zrealizować tego pomysłu? Wydzielić jeden z kątów, postawić tam ladę, do tego hokery barowe oraz półka na alkohole i domowy barek zrobiony. W ten sposób będziemy mogli urządzić imprezę z prawdziwego zdarzenia.

Dobrze jest przy urządzaniu mieszkania zwracać uwagę nie tylko na rzeczy masowo produkowane dla większych marketów. Istnieje sporo sklepów i sklepików sprzedających produkty designerskie, których nie kupimy nigdzie indziej, a które nadadzą naszemu wnętrzu wyjątkowy klimat. Mogą to być przykładowo nowoczesne fotele, których dużo na rynku – designerskie fotele damnet. Tego typu przykładem, co prawda zaczerpniętym z przeszłości, lecz produkowanym stale jest fotel Barcelona. Jego wyjątkowa linia nada wnętrzu sporo elegancji, ale i niesamowitej oryginalności. Doskonale nadadzą się do pokoju gościnnego jak też do biura, jeżeli na przykład planujemy przeznaczyć w swoim domu jedno z pomieszczeń dla klientów, w związku z naszą działalnością gospodarczą. Oprócz większych i kosztowniejszych zmian warto poszukać fajnych dodatków. O designerskim charakterze wnętrza świadczą również one. Chodzi także o nietypowe umiejscowienie niektórych z takich dodatków.

damnet - wnętrze, forma, design

Autor: damnet
Źródło: http://www.damnet.pl/

Może to być na przykład ciekawy, stary plakat filmowy umieszczony w łazience. To miejsce kojarzy się dość tradycyjnie, z podstawowym wyposażeniem plus ewentualnie jakimiś akcesoriami. Natomiast spójrzmy na to, co wydarzy się gdy umieścimy w tym miejscu parę niestandardowych dodatków. Może to być właśnie wspomniany plakat, albo ceramiczna figurka w jaskrawym kolorze, ustawiona gdzieś na półce, służąca do zawieszania na niej na przykład biżuterii. Myślenie inne niż standardowe przyniesie właśnie pożądany oryginalny rezultat.