W jaki sposób przygotować dekorację okienną do pokoju dla dziecka? Co może okazać się trafionym pomysłem?

przez | 25 grudnia 2021
Obecnie dużo jest w sklepach rzeczy, jakie doskonałe są do aranżacji dziecięcych pokoików. Z użyciem wielu barwnych dodatków możemy stworzyć naprawdę niesamowite miejsce.

A co z dekoracją okien?
fotorolety dziecięce

Autor: Jose Gonzalez
Źródło: http://www.flickr.com
Okna można ozdobić na wiele sposobów. Można wykonać to bardziej tradycyjnie i kupić firany i zasłonki w ładne i kolorowe dziecięce wzory. Istnieje całkiem dużo różnych motywów. Niektóre pociechy decydują się na postacie z ulubionej kreskówki których jest bardzo dużo. Inni z kolei wolą baloniki albo kwiatki. Dla chłopaków również będzie coś fajnego, jak piłki albo samochody. Jak jednak chcielibyśmy wybrać coś praktycznego, co jest wygodne w użyciu oraz do tego pięknie wygląda, to warto zakupić fotorolety dziecięce. Roleta taka nie musi być w jednym kolorze. Może mieć różne bajkowe postaci oraz być ładnie i barwnie ozdobiona. Tak prezentować się może fotoroleta z interesującymi motywami do pokoików dla dzieci.
Można też zawiesić lambrekiny czyli bardzo krótkie zasłonki, jakie właściwie przysłaniają jedynie część okna. A szybę natomiast można udekorować razem z dzieckiem przy pomocy różnych naklejek przyklejanych do szkła, lub za pomocą farb. Możemy w ten sposób zrobić ładną dekorację i co ważne nasze dziecko uczestniczy czynnie w jej wykonywaniu. Możemy razem zaprojektować ją oraz wykonać wzory, jakie nasza pociecha lubi – fivaro.pl/.

Dlaczego nie zrobić pięknego akwarium na okiennej szybie. Trzeba jedynie zamalować dolną część okna (zobacz mycie okien na wysokościach wrocław czystal) niebieską farbą do szyb i przykleić naklejki rybki. Dekoracja zrobiona!