Jakim sposobem możesz zaaranżować swój salon?

przez | 2 maja 2022
Często czujemy nieodpartą pokusę by ”odświeżyć” nasze mieszkanie. Szczególnie wiosenną porą. Za oknem nowe, zielone pejzaże, wszędzie czuć wiosnę, a nam z trudem przychodzi usiedzieć w miejscu. Pomysłów jest tyle, ile podpowiada wyobraźnia, albowiem wiosna sprzyja eksperymentowaniu oraz zabawie.

Najlepiej zacząć od…ścian. Nowy kolor? To takie sztampowe|. Fotografie w ramkach? Nuda. Może coś bardziej oryginalnego? Jeśli nie możemy pozwolić sobie na przeprowadzenie remontu, interesującym pomysłem będzie oprawienie efektownej tapety w dużą ramę. Jednak zupełnie inne wrażenie niż miniatury zamknięte w ramkach, zrobi fototapeta na całą ścianę!

fototapeta do pokoju dziecięcego

Autor: Jane
Źródło: http://www.flickr.com
Tak długo niewidziane fototapety właśnie powróciły do łask i pojawiły się na salonach w nowym imagu. To już nie są wyblakłe palmy czy leśne strumyki. Obecnie fototapety do salonu to prawdziwe perełki, które potrafią zaskoczyć większość z nas. Tu możesz zobaczyć inspiracje: .

To imponujące kolory i widoki, ale również najnowsze materiały i techniki druku.Słoneczny salon z oknami wychodzącymi na południe nie musi nas ograniczać, z całą pewnością kolory pozostaną bez zmian przez wiele lat. Tylko fototapety tak niesamowicie ożywią nasz salon!

przykładowa fototapeta

Autor: Pink Sherbet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli marzy nam się aby choć na chwilę przenieść się do ukochanych Włoch, możemy zdecydować się na fototapety z motywem uliczek. Twój salon stanie się oazą spokoju, z rozgrzanymi od słońca domami i spadającą z nich kaskadami winoroślą. Wpatrując się w taki obraz widzimy domy, które są w dalszej perspektywie i dzięki temu zabiegowi pokój wydaje się większy – uzyskujemy większą głębię. Istotną zaletą fototapet jest niewysoki koszt zakupu a co istotne, możliwość samodzielnego położenia.

W sieci znajdziemy wiele sklepów, które przeniosą nas na Południe Europy. Należy jedynie wpisać w wyszukiwarce słowa: fototapety uliczki (właśnie takie i podobne tu: fixar.pl/fototapety/architektura/), a nasz salon ponownie nas oczaruje swym wyglądem. Wiele fototapet z łatwością można umyć, jeżeli ulegną zabrudzeniom, toteż bez problemu możemy zapraszać przyjaciół, organizować przyjęcia czy nawet urodziny dla dzieci.

Fototapety spowodują, że nasze mieszkanie (Potrzebujesz przestronnego mieszkania? Zobacz inwestycję olimpia port wrocław) zawsze będzie zachwycało swą urodą, a jeżeli poświęcimy chwilę na wybór odpowiedniego obrazu, może też stać się większe, wyższe, jaśniejsze czy po prostu ładniejsze.