Szkło hartowane – dlaczego jest lepsze dla twojej komórki niż folia, jaką kupowałeś dotąd?

przez | 30 czerwca 2022
Obecne telefony mają wyjątkowo duże wyświetlacze, jakie z jednej strony pozwalają nam na korzystanie z licznych funkcji, których do tej pory nie miały komórki, ale z przeciwnej – należy je w należyty sposób chronić. Przeważnie naklejamy folię, jaka jest niedroga, lecz czy chroni tak, jak powinna? Zdaje się, iż tak, jednak na pewno nie posiada tak wielu atutów, jak szkło hartowane Wrocław.

balustrady szklane - Da-bud

Autor: DA-BUD
Źródło: http://www.da-bud.pl

Nade wszystko taki rodzaj ochrony, jakim jest szkło hartowane, doskonale dostosowuje się do ekranu. Szkło fantastycznie przylega, nigdzie się nie odkleja oraz masz gwarancję, iż gdy będziesz wsuwać telefon do kieszeni, rogi nie będą się odklejać, tak jak niejednokrotnie przydarza się to w wypadku folii. Folia odpowiednio wygląda przez pierwsze kilka dni, później – jeśli nie będziemy uważać – może zacząć odchodzić w miejscach, które zwłaszcza potrzebują ochrony. Po drugie chociaż folia dobrze zabezpiecza przed rysami, folia robi to zdecydowanie lepiej. Ekranu nie zarysują nawet klucze, kiedy przypadkowo włożysz je do tej samej kieszeni, co komórka.

Należy także zaznaczyć, iż szkło jest nadzwyczaj proste w montażu. Z pewnością przyklejając folię zdarzyło ci się zdenerwować, kiedy zaczęły powstawać pod nią pęcherzyki powietrza. Ciężko ich uniknąć, toteż potrzeba naprawdę wielkiej perfekcji, gdy podchodzimy do tego zadania. Szkło jest znacznie prostsze w naklejaniu oraz nie zagrażają nam pęcherzyki powietrza. Wystarczy je nakleić, przykładając od razu całe na ekran i gotowe. Szkło hartowane nie pogarsza jakości obrazu, zatem nie musisz obawiać się, że teraz słabiej wszystko będzie widoczne – sprawdź szczegóły na . To na pewno nie nastąpi.

szkło hartowane

Na koniec dobrze dodać, że częstokrotnie w salonach z telefonami oferują naklejenie szkła na komórkę, z czego można skorzystać, jeżeli pomimo wszystko wolelibyśmy nie robić tego sami.

Jeżeli zatem będziesz stać przed wyborem na co tym razem się zdecydować – folię czy szkło hartowane Wrocław – teraz już nie będziesz mieć wątpliwości, jaką podjąć decyzję – Da-Bud.

Interesuje Cię tylko sprawdzona informacja spod linku? Jeśli tak, to namawiamy do obejrzenia naszej strony, gdzie stale wyszukasz najlepsze informacje.

Szkło zagwarantuje o wiele więcej ochrony twojemu telefonowi komórkowemu, toteż choć kosztuje odrobinę więcej, to dobrze jest inwestować w bezpieczeństwo swojego aparatu, szczególnie, że z pewnością nie zaliczał się do najtańszych.