Brak windy w obiekcie handlowym czy usługowym jest już dużym wyjątkiem

przez | 26 stycznia 2022
Jeszcze kilkanaście lat temu windy montowano jedynie w budynkach, które posiadały znaczną ilość pięter. Dziś wydają się już być normalną rzeczą.
Kiedyś centra handlowe w Polsce były rzadkością.

apartament

Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Ci, którzy pamiętają czasy PRL-u, wiedzą, w czym rzecz. W tradycyjnych sklepach nie było wind, ponieważ najczęściej zajmowały one niedużą powierzchnię na parterze jakiegoś budynku. Dzisiaj windy są standardem w kinach, galeriach handlowych oraz blokach mieszkalnych. To ogromna wygoda. Jednak windy musi ktoś zakładać i naprawiać. Nie powinniśmy pozwolić sobie na zaniedbanie owej procedury, bo może się to zakończyć tragicznie. Jedną z najlepszych firm, która zajmuje się windami, jest Komodo. Mają swoją siedzibę w Łodzi i jest rozpoznawalna na rodzimym rynku. Jej rzetelni pracownicy zawsze korzystnie nam doradzą, a dokładni wykonawcy zainstalują urządzenie szybko oraz sprawnie. Przedsiębiorstwo działa od 2002 roku oraz robi około 300 zamówień rocznie. Jeżeli zatem mamy zamiar zmodernizować istniejące już windy w naszym obiekcie albo założyć nowe, to trafiliśmy na szczęście pod właściwy adres. Firma działa oczywiście z przestrzeganiem wszelkich przepisów i dyrektyw Wspólnoty Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa. Najczęściej kupowane windy to hydrauliczne oeraz mechaniczne. Oba rodzaje mogą być z maszynowniami lub bez nich.

Coraz częściej kupowane są także windy dla osób niepełnosprawnych, gdyż nasza ojczyzna jest zobligowana do udostępniania przestrzeni publicznej ludziom z różnymi schorzeniami.

Jeżeli zamierzasz dowiedzieć się, jakie serwisy są sugerowane przez inne osoby, to zobacz propozycję (https://www.hydrostop.com.pl/) na taki temat. Mogłoby Cię ono bardzo zaabsorbować.

Ta firma wykona niejedno zlecenie.