Każdy komputer potrzebuje legalnego oprogramowania — zwłaszcza takie, które bywają używane w pracy

przez | 15 lutego 2022
W naszym kraju jest taką ustawę, że każdy komputer, który jest używany w firmach, powinien posiadać legalny program.
Na pewno wszyscy możemy przypomnieć sobie skandal oraz ośmieszenia, na jakie wystawiona została policja, kiedy swego czasu okazało się, że pracują oni na nielegalnym oprogramowaniu.

oprogramowanie

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
Ścigają takie zachowanie pośród obywateli, a sami nie świecili dobrym przykładem. W obecnych czasach tego typu zachowania wydają się być już bardzo rzadkie. Wszystkie przedsiębiorstwa wiedzą, że laptopy, które są w obiekcie oraz używane są przez osoby tam zatrudnione, muszą posiadać legalne oprogramowanie, ale również legalny program antywirusowy. To szalenie ważne. Trzeba przechowywać na to rachunek i w momencie kontroli udowodnić, że wszystko jest zgodnie z prawem.

Jeżeli zaintrygował Cię tego typu materiał, przeczytaj szybko ten świetny serwis (http://www.progresdisplays.pl/kasetony-led/wolnostojace) – on również jest godny uwagi, więc na pewno się nie rozczarujesz!

Jeżeli zamawiamy oprogramowanie od razu do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset komputerów, to oczywiście możemy liczyć na zniżkę. Będziemy potraktowani jak wyjątkowi klienci. W takim wypadku nawet przedstawiciel handlowy firmy przyjedzie do nas, by przeprowadzić szkolenie z tego systemu. Będzie to z pewnością niezwykle użyteczne, ponieważ badania pokazują, że większość ludzi nie wykorzystuje wszelkich możliwości, które daje dany program, ponieważ po prostu nie wiemy, że istnieją. Takiego rodzaju szkolenie może być także wykonane online.

Taka forma jest dzisiaj dość popularna. Nie ma się czemu dziwić, przecież żyjemy w stuleciu ogólnej cyfryzacji. Kupując oprogramowania na laptopy firmowe, pamiętajmy o tym, że musimy dostać też gwarancję.