Przestrzeń pod łóżkiem wydaje się być fantastycznym miejscem, żeby wsunąć tam szuflady na trzymanie przeróżnych przedmiotów

przez | 26 lutego 2022
Dawniej nikt nie przewidywał, że przestrzeń pod łóżkiem da się spożytkować w mądry sposób.
W czasach PRL-u pod łóżkiem zazwyczaj hulał kurz.

fototapety

Autor: Newmedia-Art.pl
meble łazienkowe

Autor: MINDSAILORS
Źródło: MINDSAILORS
W dzisiejszych czasach jednak większość ludzi chce to miejsce spożytkować w mądry sposób. Mieszkania dziś bywają coraz droższe, a pomieszczenia z tego powodu stają się dość małe. Dlatego każdy centymetr przestrzeni, który możemy wykorzystać na przechowywanie różnych rzeczy, wydaje się być bezcenny. Przez to zapewne przyda nam się szuflada pod łóżko (lub nawet kilka). Trzeba jedynie pamiętać, aby zmieściła się ona idealnie pod prześwitem.

Jeżeli czytasz ten tekst to oznacza, że wątek Cię niesamowicie zaciekawił – kliknij odnośnik do strony meble retro, a odnajdziesz nie mniej wartościowe informacje.

Musi posiadać również kółka, by bez kłopotu można było ją wysuwać i wsuwać z powrotem. I to bez piszczenia. Świetnym rozwiązaniem jest też podebranie podobnego drewna. Zatem jeżeli nasze łóżko było zrobione z sosny, to szuflady też muszą być zrobione z sosnowych desek. Jeżeli szuflady powinny być wstawione do pokoju dziecięcego, to mogą być to po prostu schowki na zabawki. Wówczas smykowi prościej będzie utrzymać porządek w pokoju. Jeśli jednak mają być one do naszej sypialni, to możemy tam przechowywać koce lub pościel na zmianę. Z pewnością każdy wyszuka rozwiązanie najlepsze dla siebie. Co ważne, szuflady da się niekiedy wykonać na zamówienie.

Jeżeli jednak nasze łóżka są w standardowych wymiarach, to na pewno znajdziemy online szuflady perfekcyjnie do nich pasujące. Będzie to zapewne o wiele tańsze niż składanie zamówienia u stolarza.