Loading...

Mobile Menu

Oświetlenie w domu – popularne lampy

Oświetlenie w domu jest co najmniej tak samo ważne jak sprzęty. Nie wyobrażamy sobie chyba funkcjonowania pozbawionego światła. Z tej racji właśnie na wybór wszelkiego typu lamp do domu poświęcamy niezwykle dużo czasu. Powinniśmy wobec tego zdawać sobie sprawę, jakie są obowiązujące trendy w oświetleniu.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Dom – jak go poprawnie oświetlić?

Dobre światło to już część sukcesu, jeżeli chodzi o stylowe i funkcjonalne zaprojektowanie pokoje. Współcześni producenci lamp i świateł oferują szeroki i zróżnicowany asortyment porządnych i tanich towarów. Wśród nich da się odnaleźć wspaniale zaprojektowane lampki do sypialni, tanie lampy do kuchni, czy stylowe żyrandole.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Szalone aranżacje wnętrz

Od czasu do czasu mamy chętkę coś odmienić w swym otoczeniu. Przyczyną takich przedsięwzięć nie muszą być jakieś praktyczne potrzeby, choć rzecz jasna bywa i tak. Czasami jednak zwyczajnie znudził nam się dawny wystrój i potrzebujemy metamorfozy.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : żyrandole

Jak niedrogo zaaranżować kuchnie w stylu prowansalskim – porady.

Kuchnia jest najważniejszym pomieszczeniem domu. W rzeczy samej, tutaj nie tylko się gotuje, ale ponadto spędza mnóstwo czasu wspólnie jako rodzina, spożywając wspólne śniadania i rozmawiając o wrażeniach z całego dnia. Stanowi to też jedno z pomieszczeń, który urządzamy na samym początku, ponieważ bez kuchni nie łatwo byłoby mieszkać.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : firanki , kuchnia , meble , talerze , żyrandole
1 2
Page 1 From 2