Loading...

Mobile Menu

Solidna elewacja – przepisem na elegancki wygląd budynku

Urządzenie domu to obecnie jeden z głównych – oprócz nabycia samej nieruchomości – zmartwień jego lokatorów. O ile dobór kafelek w łazience jest rzeczą przyjemną i zwykle mało skomplikowaną, tak kwestia wykonania elewacji do łatwych nie należy. Jednak zanim pomalujemy ściany, poukładamy panele i powiesimy zasłony w oknach, czeka nas jeszcze zrobienie tej istotnej czynności.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Jakie mamy typy podłóg i jakie mogą być najlepsze do naszego mieszkania. Sprawdź z czego możesz wybierać

Rodzaje podłogi, jakie jesteśmy w stanie spotkać w wiejskich domach różnią się między sobą materiałem, z jakiego zostały wykonane. Najbardziej powszechnie spotykana to klepisko, jakie wykonane jest z gliny, która była ubijana oraz wysuszana. Wykorzystywana była, jako powierzchnia, na której młóciło się zboże. Następna odmiana podłogi obserwowana w wiejskich domostwach to polepa, jaka składa się z mieszaniny sieczki, gliny oraz trocin.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : buk , glina , łazienka , panel , Wyposażenie

Co zrobić aby przestrzeń w naszym mieszkaniu wyglądała bardziej oryginalnie oraz ciekawie? Pomysły na niecodzienne dodatki.

Kwestia urządzania domu wcale nie musi być drogą przez mękę. Jak wyjdziemy poza standardowe myślenie, wzięte wprost ze sklepów budowlanych i pobawimy się trochę tym tematem, może wyjść na to, iż otrzymamy rewelacyjny efekt. A przecież to jest najważniejsze, aby osiągnąć coś z czego będziemy zadowoleni, a jeżeli jeszcze stworzymy całkiem oryginalną przestrzeń, to będzie jeszcze większy sukces.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
1 2
Page 1 From 2