Loading...

Mobile Menu

Czy wiemy jakie są najlepsze smartfony do 1000 zl?

Gdy kochamy gry komputerowe, w których możemy przetestować własne umiejętności i przy których możemy się fantastycznie odprężyć, to rzeczywiście zainteresuje nas gra Dying light aleja koszmarów. To właśnie tam mamy szansę się odprężyć oraz zanurzyć w wirtualny świat.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : gadżety , technika , technologia

Analizujemy czy zasadne jest nabywać laptopy używane

Kiedy chcielibyśmy kupić laptopa myślimy o tym, na jaki model wystarczy nam środków. Dobrze, więc nie zapominać o pozostałych opcjach. Nie musimy wybierać przecież laptopa ze sklepu można pomyśleć o laptopach z drugiej ręki. Jeśli chodzi o używane laptopy, to jasne jest, że nie mamy pewności czy laptop jest w stu procentach sprawny.

Filled under : Urządzenia przenośne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : komputer , laptop , naprawa , usterka

Reklamować, naprawiać czy kupować nowe – co robić, gdy szwankują domowe sprzęty?

W naszym miejscu pracy czy w naszym domu otaczamy się wieloma urządzeniami, bez których – jak sądzimy – nie moglibyśmy żyć. Praktycznie co dzień używamy suszarki do włosów, czajnika bezprzewodowego, drukarki czy zmywarki do naczyń. Wygoda, jaką zapewniają nam tego typu ”maszyny”, i przyspieszenie czasu wykonywania różnych codziennych obowiązków, to ogromne ich dobre strony. Ale co z nimi robimy, gdy nagle coś nam się psuje?

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : AGD , RTV , Urządzenia
1 2 3 17
Page 1 From 17