Loading...

Mobile Menu

Czy opłaca się używać taśmy led, jakich możemy oczekiwać zalet jak i wad związanych z tym systemem?

Wszyscy dobrze zdają sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w naszych życiach odgrywa sztuczne oświetlenie. Współcześnie nikt nie wyobraża sobie życia bez wielu źródeł oświetlenia. Pierwszą żarówkę na świecie, w pierwszej połowie XIX wieku, stworzył Francuz de Moleyns, aczkolwiek realny przełom w tej dziedzinie odnotował Thomas Alva Edison, który przy pomocy zwęglonej nici, pod koniec XIX wieku, stworzył żarówkę, która mogła świecić 40 godzin.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : pokój , technologia , zakup , żarówka

Lampy led

Od kilku lat wiadomo, że rodzaj oświetlenia, jego natężenie oraz barwa mają silny wpływ na nasze funkcjonowanie. Pracując kilkanaście godzin dziennie w sztucznie doświetlonym pomieszczeniu powinniśmy zdecydować się na wybór najbardziej optymalnego rodzaju światła by tym samym zadbać o komfort pracy lub wypoczynku.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : barwa , oświetlenia , oświetlenie

Poszukujesz oryginalnych dekoracji do własnego domu?

Niewątpliwie ucieszy Cię kolekcja mebli, a także dekoracji firmy z Włoch Vondom, która dedykowana jest dla odbiorców zamierzających zaczerpnąć w swoim mieszkaniu szczyptę elegancji. Te produkty nie są dostępne w naszym kraju w firmowych salonach, można je natomiast zakupić przez różne ekskluzywne sklepy meblowe.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Modne fototapety 3D – znakomity pomysł na oryginalną aranżację salonu

Fototapety perfekcyjnie pasują do każdego wnętrza, w związku z tym są dziś wykorzystywane w wielu różnorodnych aranżacjach. Niezależnie od stylu, w jakim umeblowane jest nasze mieszkanie, na pewno uda nam się odkryć modne, wyszukane oraz luksusowe fototapety, które nadadzą wnętrzom jeszcze więcej uroku.

Filled under : Sprzęty kuchenne
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
1 2 3 41
Page 1 From 41