Loading...

Mobile Menu

Fotografia dla początkujących

Fotografia towarzyszy człowiekowi stosunkowo długo oraz to, jak mocno odmieniła swoje oblicze od czasu jej powstania, w zasadzie zaskakuje. Na pewno warto jest się przypatrzeć procesom, które ją kształtowały i spostrzec, jak wielki wpływ na świat ma dotychczas. Kiedyś zdjęcia robiło się rzadko i na wielkie okazje. Najczęściej rodzinne pamiątki przechowywane były w tradycyjnych albumach oraz swoim czarno – białym pięknem olśniewają do dziś. Fotograf był osobą o niezwykłych umiejętnościach, ponieważ potrafił posługiwać się aparatem, którego ustawienia zawsze były manualne, co oczywiste.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet

Fotografia ślubna – mara nocna, czy cudowne wspomnienie z wyjątkowego zdarzenia?

Nadszedł w końcu ten wspaniały dzień, kiedy to mężczyzna przyklęknął na jedno kolano i wygłosił słowa, których oczekuje każda kobieta. Rozradowanie wezbrało w dziewczynie, a łzy wzruszenia widoczne były na policzkach. A kiedy decydujący finał? Teraz dopiero zaczyna się latanina.

Filled under : Aparaty i kamery
Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : uroczystości , wesele

Zarówno wymagający japońscy urlopowicze, jak i rdzenni mieszkańcy Szczecina docenią jakość aparatów marki Sigma

Turyści japońscy często wybierają Polskę na cel sierpniowych podróży i u nas pragną spędzić chociażby kilka dni urlopu. Na szczecińskich ulicach bardzo łatwo ich zidentyfikować, gdyż typ ich urody znacząco różni się od europejskiego. Mieszkańcy Kraju Kwitnącej Wiśni w naszej świadomości są dość oryginalnymi podróżnymi, bo postrzegamy ich głównie jako osoby, które fotografują praktycznie wszystko, co znajduje się w zasięgu obiektywu. Dlatego określenie japoński turysta stało się już w naszym kraju kultowe.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : fotografia , gwarancja , turystyka
1 2 3 11
Page 1 From 11