Loading...

Mobile Menu

Nowe dzieło Samsunga – ciekawe rozwiązania oraz prosty dostęp do aplikacji

Najświeższe dzieło firmy Samsung, to nowinka na rynku tabletów. Samsung Galaxy Tab 2 posiada system operacyjny Android 4 (Ice Cream Sandwich), który dzięki najnowszej technologii znakomicie sprawdza się przy standardowym korzystaniu. Sprzęt błyskawicznie i płynnie reaguje na każde polecenie. Godny uwagi jest tutaj ekran, który posiada rozdzielczość 1280x800 pikseli, co ułatwia korzystanie z HD ready. Świetna jasność posiadająca aż 388Cd/m 2 pozwala szczegółowo zobaczyć każdy szczegół, w szczególności w czasie przeglądania stron internetowych.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : dzieło , galeria , producent , urządzenie

Sprzęt elektroniczny na miarę dzisiejszych możliwości

Dzisiejsza technologia rozwinęła się w zawrotnym tempie. Wszystko wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Jeszcze do niedawna nasi rodzice cieszyli się z dwóch programów w wielkich i nieporęcznych telewizorach, a w dzisiejszych czasach? A w obecnie posiadamy po sto i więcej programówi telewizory tak płaskie i z współczesną technologią, że czujemy się jak bohater filmu.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : firma , kuchnia , marka , technologia , Urządzenia

Jakie marki bojlerów elektrycznych wybierane są najchętniej?

W pełni profesjonalne rozwiązania do podgrzewania wody w domach i mieszkaniach są przez specjalistów nieustannie dopracowywane. Najróżniejsze propozycje przygotowują oni z zachowaniem wszystkich obowiązujących wymogów w tej branży. Jeśli przyjrzymy się rozwiązaniom, takim jak bojlery elektryczne, w pierwszej linii daje się dostrzec przemożny wybór na rynku. Jakie więc wybrać, takie pytanie najczęściej nasuwa się amatorom, którzy muszą w krótkim czasie podjąć tak ważną decyzję, jaką jest zakup bojlera.

Author : admin
Comment Number : No Comment Yet
Tagged on : bojlery , podgrzewacze , Urządzenia , woda
1 2 3 11
Page 1 From 11